30 listopada 2017, redakcja

Prace w toku

Kategoria: Komputery Podzespoły Ciekawostki Obudowy, Tematyka: modding Fractal Design, Producenci: Fractal Design

Farby w sprayu gotowe do akcji. Przydadzą się również rękawiczki, by ślady malowania nie splamiły naszych delikatnych rączek.

Wyginamy plexi na giętarce, można do tego wykorzystać zwykła suszarkę/opalarkę. Piwnica zaczyna nabierać ostatecznych kształtów.

Voila. Wszystko gotowe do malowania. Przed tą czynnością elementy należy odtłuścić i usunąć wszelkie zabrudzenia.

Trochę pomarańczowej farby i wszystko zaczyna wyglądać znacznie bardziej "benchmarkowo". Jeśli chcemy zrobić to porządnie, nie możemy zapomnieć o podkładzie i położyć dwie wartwy farby.

W przypadku piwnicy nakładamy najpierw wewnętrzną białą wartwę. Czekamy na wyschnięcie farby i następnie odklejamy litery tworzące logo benchmark.pl.

Montujemy pomalowany mesh z powrotem na swoim miejscu - razem z zaślepkami napędów.

Pomalowany górny panel z portami również ląduje na swoim miejscu. 

Montaż pomalowanej komory z logo zdecydowanie ożywił tę obudowę. 

A tak prezentuje się nasza obudowa "Benchmark Edition" po złożeniu. Na kolejnej stronie, możecie podziwiać ją razem z zamontowanymi podzespołami.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.