15 grudnia 2017, redakcja

Prezenty pod choinkę od sieci Plus

Kategoria: Mobile Telefony Tablety Smartfony, Tematyka: Plus galeria Prezent pod choinkę, Producenci:

Komentarze

 • Marucins, #

  A ja wolę telefon zakupić oddzielnie i abonament oddzielnie.
  Tak czy inaczej trzeba zapłacić za telefon w sieci, więc ciekawszym rozwiązaniem jest zakup nawet na raty (0%) niż ciułać abstrakcyjne kwoty miesiąc w miesiąc.

 • Alcedo1, #

  Na reklamach to wszystko pięknie i różowo wygląda. Gdy się przechodzi do konkretów, wtedy zaczynają się schody (czyli ofarte totalna bieda). Pozdrawia człowiek, który posiada abonament w plusie ponad 10 lat.

 • SpecjalistaPlus, #

  Przykro nam, że tak uważasz. Prosimy, zapisz zgłoszenie poprzez formularz: www.plus.pl/zadaj-pytanie opisując, jaka oferta spełniłaby Twoje oczekiwania oraz podając dane do weryfikacji i numer kontaktowy. Następnie przekaż nam numer referencyjny, a my wyślemy prośbę o kontakt w celu przedstawienia Ci warunków umowy.

 • Alcedo1, #

  Ostatnio miałem od Państwa telefon, oczywiście oferta promocyjna, super itp. i całe szczęście że nie zgodziłem się na nią. Po porządnej analizie się okazało, że praktycznie zostało mi zaoferowane to samo.

 • SpecjalistaPlus, #

  Przykro nam, że tak uważasz. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta odpowiadała wszystkim naszym Klientom.

 • nilhus, #

  Ja rozumiem że ktoś musi to pisać i padło na pana ale już nie przesadzajmy. Oferta nie ma odpowiadać klientom tylko ładnie wyglądać przynajmniej z zewnątrz i odpowiadać firmie. Celem firmy jest zadowolenie klienta na poziomie takim żeby go zatrzymać a nie zaspokoić pełne oczekiwania a trzyma nie tylko zadowolenie ale i niechęć do formalności związanych ze zmianą operatora jak i przekonanie że pomimo niezadowolenia tutaj tam wcale nie będzie lepiej. Z tego też powodu ten świat jest CHORY bo wykorzystuje się wszystko co można żeby dać klientowi "zadowolenie" a niepisana zmowa dojenia klienta istnieje prawie wszędzie gdzie jest konkurencja. Fakt że firma dąży do jakiegokolwiek zadowolenia klienta wynika z reguły tylko z tego że inaczej nie da się mieć klientów.

 • rejestr29, #

  Niedawno przeszedłem do sieci Plus skuszony cenami, ale teraz jak tylko widzę to pierwsze o czym myślę, to "gdzie tu tkwi haczyk i jak się można na tym naciąć".

 • SpecjalistaPlus, #

  Cieszymy się, że jesteś z nami. Jeżeli Twoja oferta budzi jakiekolwiek wątpliwości, to daj nam znać, a my z chęcią wszystko Ci wyjaśnimy :)

 • Stelek, #

  Autor REDAKCJA!!!!Artykuł sponsorowany, jak chcecie reklamować to jasno to zaznaczcie - to już n-ty raz gdzie bez szczelnie reklamę nam wciskacie pod postacią artykułu!

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)