16 listopada 2018, Mateusz Tomczak

Jakie słuchawki do 100 zł - TOP 5

Kategoria: Komputery Peryferia Słuchawki, Tematyka: Najlepsze produkty Panasonic Natec Philips Sennheiser Jakie słuchawki, Producenci: Panasonic Natec Philips Sennheiser

Szukający tanich słuchawek nie są skazani na niepowodzenie. Polecamy dobre słuchawki do 100 zł, które sprawdzą się w różnego rodzaju zastosowaniach.

Trudno znaleźć osobę, które nie lubi muzyki. Często do cieszenia się nią wybieramy słuchawki, ale dodać trzeba, że gadżet ten może przydać się również podczas oglądania filmów, grania czy w trakcie codziennej gonitwy ze smartfonem w dłoni. Widać zatem, że mowa o sprzęcie niezwykle praktycznym, którego zakup nie musi wcale wiązać się z bardzo dużym wydatkiem.

Często pojawia się pytanie, jakie słuchawki do 100 złotych wybrać. Wbrew pozorom nie jest ono pozbawione sensu, ponieważ dysponując tak skromnym budżetem można pokusić się o zakup ciekawego modelu. Najważniejsze jest jednak to, aby dobrze zdefiniować swoje potrzeby i wiedzieć, do czego słuchawki będą nam służyć. Natomiast zajrzyjcie tutaj, jeśli szukacie słuchawek bezprzewodowych do telefonu albo słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do 100 zł:

 

Panasonic RP-HJE125

86% Ocena benchmark.pl

Panasonic RP-HJE125 to jedne z najtańszych słuchawek dokanałowych na rynku, przynajmniej spośród tych, które można polecać. Jak na cenę niespełna 40 złotych gwarantują w pełni akceptowalną jakość dźwięku, w którym da się nawet usłyszeć bas. Oczywiście jego moc nie może być tutaj najwyższa, słuchawki są bardzo małe, a jednocześnie lekkie (ważą zaledwie 4g). W zestawie znaleźć można 3 pary nakładek w różnych rozmiarach (S/M/L), dzięki czemu da się dopasować je do własnych uszu.

Ważne dane:
Konstrukcja słuchawek:
douszne
Łączność:
przewodowa (mini jack 3,5 mm)
Mikrofon:
nie
Waga:
4 g

Pełna specyfikacja

Philips SHE3705

94% Ocena benchmark.pl

Tylko nieco więcej zapłacić trzeba za Philips SHE3705. Również w tym przypadku mowa o modelu dokanałowym, który jednak lepiej sprawdzi się we współpracy ze smartfonem. Posiada bowiem wbudowany pilot z mikrofonem, co pozwoli na prowadzenie rozmów telefonicznych bez wyciągania smartfona z kieszeni. Chcący posłuchać muzyki nie powinni rozczarować się jakością brzmienia, jak na tego typu konstrukcję najbardziej zaskakuje szeroka scena. Ergonomia jest więcej niż poprawna, także tutaj w zestawie znajdują się 3 pary nakładek.

Ważne dane:
Konstrukcja słuchawek:
zamknięte
Łączność:
przewodowa (mini jack 3,5 mm)
Mikrofon:
tak
Waga:
13 g

Pełna specyfikacja

Sennheiser HD 201

90% Ocena benchmark.pl

Sennheiser HD 201 to model bardzo często pojawiający się w różnego rodzaju zestawieniach. Już to bardzo dobrze o nim świadczy, zwłaszcza, że idzie w parze z pozytywnymi opiniami samych użytkowników. Nie są to słuchawki najnowsze, ale wciąż dostępne w sprzedaży i przede wszystkim uniwersalne. Wprawdzie przygotowane zostały głównie dla sympatyków muzyki, ale z powodzeniem wykorzystywać można je również w trakcie oglądania filmów, a nawet grania. Cechują się całkiem dobrym brzmieniem, dość skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy, a jednocześnie gwarantują zadowalający komfort użytkowania - nausznice oraz wewnętrzną stronę pałąka pokrywa materiał skóropodobny.

Ważne dane:
Konstrukcja słuchawek:
zamknięte, wokółuszne
Łączność:
przewodowa (mini jack 3,5 mm)
Waga:
165 g

Pełna specyfikacja

ISK HP-580

90% Ocena benchmark.pl

ISK HP-580 to jedne z najtańszych słuchawek polecanych wymagającym użytkownikom potrafiącym docenić wysoką jakość dźwięku. W tej klasie cenowej nie mają wielu konkurentów, zapewniają bardzo dobre brzmienie, które spodoba się zwłaszcza osobom lubiącym wyraźnie zaakcentowany, a nawet nieco dominujący bas. Zastrzeżeń nie budzi również scena. Chociaż  konstrukcja wykonana została z plastiku to jest naprawdę wytrzymała.

Ważne dane:
Konstrukcja słuchawek:
wokółuszne, półotwarte
Łączność:
przewodowa (mini jack 3,5 mm)
Mikrofon:
nie
Waga:
235 g

Pełna specyfikacja

Natec Genesis H12

86% Ocena benchmark.pl

Natec Genesis H12 to z kolei propozycja dedykowana graczom. W związku z tym nie mogło zabraknąć wbudowanego mikrofonu (z redukcją szumów), który nie jest wprawdzie odłączany, ale umieszczony na ruchomym wysięgniku. Miękkie poduszki oraz regulowany pałąk zapewniają zadowalającą ergonomię, co docenić wypada zwłaszcza w połączeniu z mogącą się podobać, dość agresywną czarno-czerwoną stylistyką. Pasmo przenoszenia słuchawek to 20 - 20000 Hz, a mikrofonu - 75 - 16 000 Hz. Przewód ma długość 1,8 metra, posiada zintegrowany pilot do sterowania głośnością.

Ważne dane:
Konstrukcja słuchawek:
zamknięte, wokółuszne
Łączność:
przewodowa (mini jack 3,5 mm)
Mikrofon:
tak

Pełna specyfikacja

Inne dobre słuchawki do 100 zł

  • Brainwavz Omega (około 69 złotych) - dokanałowe słuchawki o wysokiej jakości wykonania (metalowa konstrukcja kopułek), posiadające wbudowany mikrofon
  • Philips SHP2500/10 (79 złotych) - zamknięte, wokółuszne słuchawki o ciepłym brzmieniu, wyposażone w materiałowe nausznice i bardzo długi przewód (6 metrów)
  • Superlux HD387 (99 złotych) - dokanałowe słuchawki o bardzo wysokiej ergonomii, zapewniające dobrej jakości detaliczny dźwięk

Najlepsze słuchawki do 100 zł

Naszym zdaniem, najlepsze słuchawki do 100 złotych to ISK HP-580. Wyraźnie zaznaczamy jednak, iż jest to wybór w kontekście osób szukających sprzętu do muzyki - jakość brzemienia nie budzi w tej klasie cenowej zastrzeżeń, słuchawki są też bardzo trwałe. Jeśli jednak ktoś szuka słuchawek do smartfona bądź do gier to zainteresować powinien się innym z wybranych przez nas modeli.

Komentarze

  • Zwis88, #

    Kupiłem 3 lata temu Maxell DJ retro 2 za 69,99 zł, do dzis na nich słucham czy zima czy lato, głębokie brzmienie, wygodne, wytrzymałe, Bass całkiem przyjemny, jak na słuchawki za takie grosiwo to już 10x na siebie zarobiły.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap