31 sierpnia 2018, Tomasz Duda

Archiwalne nominacje

Kategoria: Mobile Akcesoria Mobilne Słuchawki Słuchawki BT, Tematyka: Najlepsze produkty SONY Samsung Apple akcesoria sportowe Jakie słuchawki słuchawki do telefonu słuchawki bezprzewodowe, Producenci: SONY Samsung Apple

Słuchawki z zestawienia: luty 2018

B&O Beoplay E8

88% Ocena benchmark.pl

Gdyby ktoś upierał się, iż to Apple AirPods mogą pochwalić się najwyższa jakością wykonania, pokazać należałoby mu B&O Beoplay E8. Ich producenta nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, B&O Beoplay E8 kierowane są do osób oczekujących dobrej jakości dźwięku i jak na tego typu konstrukcję wypadają w tej kwestii naprawdę dobrze. Powierzchnie dotykowe otoczone są tu aluminiowymi obwódkami, lewa słuchawka waży 6g, a prawa nieznacznie więcej, bo 7g. Wynika to z baterii, odpowiednio 60 mAh i 85 mAh, które wystarczają na około 4 godziny słuchania muzyki. Skórzane etui skrywa z kolei baterię 365 mAh. Słuchawki posiadają tryb Transparency Mode, który, w największym uproszeniu, pozwala regulować stopień wyciszenia zewnętrznych hałasów. Nie zabrakło mikrofonu, warto tez podkreślić, że słuchawki są odporne na kurz i zachlapania. Jedynym, ale sporym problem jest tutaj cena. To najdroższe z prezentowanych słuchawek, na polskim rynku oferowane są za około 1200-1300 złotych.

Ważne dane:
Konstrukcja słuchawek:
douszne
Łączność:
Bluetooth, bezprzewodowa
Mikrofon:
tak
Waga:
7 + 6 g

Pełna specyfikacja

Komentarze

 • ste-fan, #

  były by całkowicie bezprzewodowe gdyby miały ładowanie indykcyjne a nie przez jakąś stacje - poprostu kładzies obok smartfona i tyle ładuje sie

 • Yamaraj6, #

  To pudełko do którego się chowa słuchawki to akurat fajna sprawa bo wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo że się zgubią, a poza tym z tym pudełkiem bez problemu wytrzymają około 2 dni praktycznie ciągłego słuchania muzyki. Co do ładowani indukcyjnego to w 100% się zgadzam, że te pudełka powinny być ładowane indukcyjnie tak jak w AirPodsach.

 • forerun668, #

  Woda całkowicie mokra, ogień całkiem gorący i słuchawki bezprzewodowe całkowicie bez kabli. Co to za nowomowa.

 • Wenezo, #

  A tak się zastanawiam czy istnieją przewodowe słuchawki bt.

 • Yamaraj6, #

  Istnieją. Jeżeli między obiema słuchawkami jest połączenie kablowe nie są one wtedy nazywane "true wireless" czyli nie są całkowicie bezprzewodowe. Takie rozróżnienie zostało wprowadzone przez marketing ale jest bardzo dobre bo ułatwia szukanie słuchawek, tylko nie wiem dlaczego do niektórych to nie dociera.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap