20 listopada 2017, Mateusz Tomczak

Życie pirata na zwiastunie Sea of Thieves

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One, Tematyka: Zwiastuny gier Rare przygodowa gra akcji gra sieciowa, Producenci: Rare

Nowa gra sieciowa studia Rare zapewniać ma graczom swobodę działań.

Studio Rare ma jeszcze trochę czasu na prace przy Sea of Thieves, ale Microsoft zaczyna coraz mocniej ten tytuł promować. Nowy zwiastun dobrze tego dowodzi.

Chociaż materiał nie jest szczególnie długi, prezentuje całkiem sporo. Skupiono się tu na pokazaniu najważniejszych aspektów rozgrywki, czyli niemal wszystkich atrakcji piratów. Te nie będą bowiem kończyć się na bitwach morskich i poszukiwaniu skarbów.


Warto przypomnieć, iż Sea of Thieves będzie zaliczać się do gier sieciowych. Twórcy obiecują duży i otwarty świat zapewniający graczom swobodę. Wszystko podane zostanie ze sporą dawką humoru.

Gra Sea of Thieves dostępna będzie na Xbox One oraz PC z systemem Windows 10. Premiera planowana jest na wiosnę przyszłego roku.

Źródło: Xbox, VG247

Komentarze

  • Yamaraj6, #

    Grałem w alphe i ogólnie bardzo przyjemna, ale trzeba trafić na ogarniętych ludzi albo mieć swoją ekipę. Tylko twórcy musieliby dodać jakiś system umiejętności/rozwoju broni/ulepszania statków czy coś takiego co przyciągnie do gry na dłużej, bo w chwili obecnej po około 20 - 30h może się znudzić.

  • Marek2704, #

    Spodziewam się raczej mikropłatności przy zakupach ciuszków, ozdóbek i papug ;)
    Póki co mapa nieco mała (pytanie czy ją powiększą przed premierą...), a pływanie ma sens jedynie ze znajomymi (zgrana załoga będzie rządzić oceanem).

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap