18 października 2017, Mateusz Tomczak

Zwiastun premierowy Wolfenstein II: The New Colossus

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Machine Games strzelanina Kiedy premiera, Producenci: Machine Games

Kolejna odsłona przygód B.J. Blazkowicza oddana zostanie w ręce graczy już 27 października.

Nieco ponad tydzień dzieli nas od premiery jednego z gorętszych tytułów tego roku. Nie ma bowiem wątpliwości, że na miano to zasługuje Wolfenstein II: The New Colossus.

Kolejna odsłona przygód B.J. Blazkowicza oddana zostanie w ręce graczy już 27 października. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, chociaż warto nadmienić, że w przyszłym roku zawitać ma również na Nintendo Switch.

Materiałów promujących Wolfenstein II: The New Colossus widzieliśmy sporo. Pora na ostatni (jeden z ostatnich?) z nich - zwiastun premierowy. Dzieje się na nim całkiem sporo i dokładnie tego samego oczekujemy od rozgrywki. Dynamiczne wymiany ognia i ani chwili na nudę to coś, za co serię Wolfenstein najbardziej lubimy.

„Wiadomość do wszystkich sił ciemiężących Amerykę w The New Colossus: Wybraliście sobie kiepski kraj do okupacji. Premiera Wolfenstein II odbędzie się w przyszły piątek, więc najwyższy czas przygotować się do kontrataku. Jako B.J. Blazkowicz zjednoczycie ruch oporu, aby wyzwolić ojczyznę w kontynuacji uznanej strzelanki stworzonej przez MachineGames. Zobacz zwiastun, aby zobaczyć co czeka każdego zbrodniarza na tyle głupiego, aby stanąć na drodze Blazkowiczowi.”


Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

 • Michał 06, #

  hitler na końcu?

 • Po1nter, #

  Uwielbiam sam klimat Wolfensteina ale wolał bym jednak bardziej realistyczne dzieje jak w RTCW

 • KORGAN, #

  Zajebisty trailer! Muszę przejść jeszcze raz ostatnią część. Najlepszy fps ostatnich lat!

 • Chiny_X, #

  Jedna z lepszych klimatycznie gier ostatnich lat.

 • Chiny_X, #

  Tylko ta ujowa grafika.

 • patol1984, #

  Za co dostał minusy? Grafika w ogóle się nie zmieniła w porównaniu z new order. Ale mam nadzieje, że dzięki temu nie zmieni wymagań na gtx 1080 do ultra.

 • Zapinator, #

  Proszę bardzo cena 169zł tak właśnie działa szybkie łamanie Denuvo przez crakerów w sieci,wydawca doskonale wie ze za 24 godziny od wydania gra zostanie złamana i daje cenę która zachęca do kupna.

 • PITUCH1, #

  i atak za dużo na polskie realne warunki !
  jakby gry chodziły po 50 zeta to bym na torrenty i warezy nie zaglądał ... tak jak LEGO Worlds, od reki dziecku kupiłem :)

 • Q2hvY2hsaWs8, #

  Pieprzysz głupoty...

 • PayStation4PowerOF18fps, #

  169 zł na PC to dużo. Też mi zachęta. Normalna chora cena.

 • Q2hvY2hsaWs8, #

  Wolf nie ma multi i kosztuje tyle co każda gra bez multi. Gdyby miała tryb wieloosobowy to by jej cena była odpowiednio wyższa w granicach 219 zł. Denuvo czy inne zabezpieczenia tudzież ich łamanie i piracenie nie ma żadnego znaczenia.

 • Koriolan, #

  Kupuję pierwszego dnia :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)