22 listopada 2016, Wojciech Kulik

Zwiastun Final Fantasy XV - wszystko, co musisz wiedzieć

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Square Enix RPG Final Fantasy Zwiastuny gier, Producenci: Square Enix

Ekipa Square Enix opublikowała nowy zwiastun gry Final Fantasy XV. Dowiecie się z niego wszystkiego, co musicie wiedzieć zanim zaczniecie rozgrywkę.

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery Final Fantasy XV – najnowszej części kultowej już serii erpegów od Square Enix. Twórcy opublikowali zwiastun, w którym przybliżają wszystkie najważniejsze cechy i elementy gry.

Mechanika walki, bronie i pojazdy, rozwój postaci, zasady rozgrywki – wszystko zostaje wyjaśnione. Nie brakuje też wprowadzenia do historii przedstawianej w grze Final Fantasy XV. Warto w tym miejscu przypomnieć, że wcielamy się w Noctisa – księcia, którego celem jest odzyskanie utraconego królestwa.

Final Fantasy XV to ogromne lokacje, mnogość broni, różnorodność zadań oraz spory sprawdzian dla gracza. Będzie musiał wykazać się on nie tylko sprytem i zręcznością, ale też zmysłem taktycznym. Zainteresowani? Zatem rozsiądźcie się wygodnie i… 

Premiera gry Final Fantasy XV na Xbox One i PlayStation 4 już 29 listopada.

Źródło: DualShockers, Square Enix

Komentarze

  • gural23, #

    Ehh, tęsknię za starym final fantasy...

  • Frodo5000, #

    Zapowiada sie mega gierka,zamówienie złożone.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap