11 października 2018, Mateusz Tomczak

Zwiastun fabularny Just Cause 4

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Avalanche Studios Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: Avalanche Studios

Twórcy wprowadzają nas w fabułę i misję, jaka tym razem postawiona została przez Rico Rodriguezem. Premiera Just Cause 4 odbędzie się 4 grudnia.

Avalanche Studios mocno się rozkręca. Producent znany przede wszystkim z serii Just Cause obecnie dopina ostatnie szczegóły związane z Just Cause 4. I ostatnio przypomina o tym co kilka dni.

Zbliżający się coraz większymi krokami debiut gry to dla twórców doskonały pretekst do publikowania kolejnych materiałów wideo. Teraz światło dzienne ujrzał zwiastun, który wprowadza nas w fabułę i misję, jaka tym razem postawiona została przez Rico Rodriguezem.

„Rico Rodriguez udaje się do Solís w Ameryce Południowej, aby rozwikłać tajemnicę śmierci swego ojca. Solís to ogromna malownicza wyspa nawiedzana przez gwałtowne burze i tornada, kontrolowana przez bezlitosną paramilitarną organizację zwaną Czarną Ręką, którą dowodzi niebezpieczna Gabriela. Rico szybko sprzymierza się z bojowo nastawioną dysydentką Mirą, staje na czele własnej armii i z pomocą kotwiczki oraz wingsuitu ujawnia kolejne spiski, starając się przetrwać w ogarniającym wyspę chaosie.”


Premiera Just Cause 4 odbędzie się 4 grudnia. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Just Cause

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.