12 marca 2018, Mateusz Tomczak

Premierowy zwiastun Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Assassin's Creed Zwiastuny gier gra akcji DLC, Producenci: Ubisoft

Dodatek The Curse of the Pharaohs to kolejne wyzwania stawiane przed głównym bohaterem, w celu realizacji których udać musi się do Teb. Niedostępny wcześniej region nie jest tu jednak jedyną nowością.

Assassin’s Creed Origins rozwija się zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami twórców. Prócz aktualizacji pojawiają się też dodatki, tym razem pora na The Curse of the Pharaohs.

To drugie (po The Hidden Ones) z dużych rozszerzeń dedykowanych Assassin’s Creed Origins. Premiera odbędzie się już jutro (po minimalnym poślizgu), na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Z jej okazji opublikowany został stosowany zwiastun wprowadzający nas w klimat The Curse of the Pharaohs.

„Bayek podróżuje do Teb, aby zbadać starożytną klątwę, która nawiedziła ten region. The Curse of the Pharaohs skupia się na egipskiej mitologii, pozwalając graczom na spotkania ze słynnymi faraonami i egipskimi potworami.”

Dodatek wchodzi w skład Przepustki Sezonowej. Osoby, które jej nie posiadają przygotować muszą się na wydatek 19.99 euro. Prócz nowego regionu, The Curse of the Pharaohs wprowadza kolejnych przeciwników (w tym bossów), podwyższa możliwość maksymalnego rozwoju postaci do 55 poziomu i umożliwia zdobycie kolejnych 6 osiągnięć.


Źródło: Ubisoft Polska, assassinscreed

Komentarze

  • LukisK, #

    W sumie to ciesze się że jeszcze nie grałem miło będzie pograć jak wyjdą już wszystkie dodatki. Osobiście po przejściu wątku głównego w daną grę nigdy nie miałem ochoty wracać do niej bo za 2-3 miesiące wyszedł jakiś dodatek, jedynie w kilku grach miałem okazje zagrać z dodatkami po pewnym czasie, jak wracałem do gry po 3-4 latach (np. seria Mass Effect 1-3)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.