12 lutego 2018, Martyna Szweda

Zobacz co w ubiegłym tygodniu wydarzyło się w świecie esportu

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Valve e-Sport CS:GO Virtus.pro Intel Extreme Masters 2018

Uaktualnienie do CS:GO, zmiany w Renegades, podsumowanie IEM w PyeongChang...

Zaczynamy od nowatorskiej aktualizacji do CS:GO w której Valve skupiło się przede wszystkim na modernizacji map: de_nuke oraz de_canals.

Jeśli chodzi o de_nuke to tutaj zmiany są naprawdę pokaźne - wyeliminowano catwalk przy silosie oraz catwalk zewnętrzny. Doszło sporo zmian remontowych, poprzesuwano okna i wejścia. Teraz można wejść na więcej elementów na bombsite A, przywrócono również stary układ skrzynek na dach domku na A.

Kilka zmian również na de_canals. Tutaj m.in. przesunięto posągi na dziedzińcu, usunięto kratę bluszczu i uproszczono osłonę na tyłach bsa B.

Valve wprowadziło także różne wzory rozchodzenia się strzałów z shotguna. W co-op strike poprawiono efekt wybuchu beczek i podniesiono promień ich wybuchu.

Zobacz wszystkie esportowe newsy z minionego tygodnia

Komentarze

  • Damian_jo, #

    Jezusicku ... Jak Martyna jest śliczna ;]
    Cały e-sport już mnie trochę mniej ciekawi.
    Dziękuję.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.