11 sierpnia 2017, Mateusz Tomczak

Xiaomi Mi Mix 2 - tu zobaczymy naprawdę smukłe ramki

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Xiaomi, Producenci: Xiaomi

Wyświetlacz zajmować ma około 93% przedniego panelu. Obok Xiaomi Mi Mix 2 trudno będzie przejść obojętnie.

Ostatnio na rynku smartfonów nasila się trend odchudzania ramek wokół wyświetlaczy. Xiaomi Mi Mix to jeden z modeli przecierających szlaki i być może pierwszy z tych, o którym usłyszało szersze grono użytkowników. Przyjęto go naprawdę ciepło, a zatem nikogo raczej nie dziwi, że producent planuje następcę.

Xiaomi Mi Mix 2, bo tak powinien nazywać się nowy model, ma być oczywiście jeszcze bardziej efektowny. I jeśli sprawdzą się najnowsze informacje, obok smartfona trudno będzie przejść obojętnie. Wyświetlacz zajmować ma tutaj około 93% przedniego panelu.

Jak może wyglądać to w praktyce? Odpowiedzi udziela poniższa grafika, na której prezentowany jest render Xiaomi Mi Mix 2. Najnowsze przecieki dodają do niej informację, iż smartfon może być smuklejszy od poprzednika [7.9 mm - przyp. red].

Xiaomi Mi Mix 2

Cały czas wymieniane są przy tym bardzo wydajne podzespoły - procesor Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM oraz bateria 4500 mAh.

Oficjalna premiera Xiaomi Mi Mix 2 powinna odbyć się we wrześniu. Jeśli chodzi o cenę, spekuluje się o kwocie około 750 dolarów.

Źródło: gadgets.ndtv, gsmarena

Komentarze

 • SadSam, #

  Pieknie, gdyby tylko mial 5.5" a nie 7" :)

 • ostryb, #

  Widzisz a ja mam nadzieje że będzie 7.

  Pozdrawiam.

 • kokosnh, #

  Jak będzie podobnych wymiarów co 5.5" to nie widzę problemu.

 • Kris1, #

  a gdyby miał takie 5,2 cala :)

 • Kris1, #

  a gdyby miał takie 5,2 cala :)

 • kladiator, #

  Ale jak to złapać?? Przecież co chwilę będą przypadkowe "kliki"..

 • DiBo_22, #

  To nie kartka papieru, przecież ma boczne ścianki !!!

 • gacekfirewall, #

  Jest piękny ale czytnik linii papilarnych jest z tyłu :( jest taka technologia, która pozwalała by na detekcje odcisku na ekranie ?

 • MrZiomHD, #

  jest, lecz wciąż nie tak dobra by móc umieścić ją w konsumenckich produktach. istnieje jeden telefon z takim rozwiązaniem ale działa to tragicznie, po różnych przeciekach możemy spekulować że dopiero w 2018/19 znajdziemy tę technologie w swoich urządzeniach

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.