11 czerwca 2019, Wojciech Kulik

Xiaomi Mi Band 4 oficjalnie - opaska robi wrażenie

Kategoria: Mobile Akcesoria Mobilne Ciekawostki Gadżety Opaski fitness, Tematyka: Xiaomi Na Topie akcesoria sportowe wearables, Producenci: Xiaomi

Już jest! Uwielbiana opaska fitness doczekała się nowej, robiącej niemałe wrażenie wersji. Powitajcie Xiaomi Mi Band 4.

Opaska Xiaomi Mi Band 4 ma nieco większy wyświetlacz od poprzedniczki – jego przekątna wynosi 0,95 cala. Poprawiona została również rozdzielczość – aż do 120 x 240 pikseli. Najważniejsze jest jednak to, że jest to kolorowy (!) ekran 2,5D typu AMOLED (!). Producent postarał się tez o ponad 70 kolorowych motywów, aby wyraźnie pokazać tę świetną zmianę.

Kolejną nowinką w tym ważącym 22 gramy gadżecie jest sześcioosiowy akcelerometr, który ma pozwalać na dokonywanie bardziej precyzyjnych pomiarów aktywności, a także rozpoznawanie ruchów pływackich. Skoro już przy tych ostatnich jesteśmy, wspomnijmy o wodoszczelności – opaska ma wytrzymać przypadkową, jak i zamierzoną kąpiel (klasa 5ATM).

Xiaomi Mi Band 4 opaska

Xiaomi Mi Band 4 oferuje szersze możliwości, ale mimo to wciąż wytrzymywać ma nawet 20 dni między ładowaniami. Producent wyposażył bowiem swój nowy gadżet w akumulator o większej pojemności: 135 mAh. Przynajmniej jest tak dopóki mówimy o modelu podstawowym. Dostępny będzie bowiem także wariant z NFC i 15-dniowym czasem pracy.

Co jeszcze warto wiedzieć? Ano to, że Mi Band 4 korzysta z technologii Bluetooth 5.0, oferuje pomiar pulsu i monitoring snu.

Xiaomi Mi Band 4 wersje

Firma Xioami przygotowała pięć wersji kolorystycznych opaski Mi Band 4: czarną, brązową, niebieską, pomarańczową i różową. Ceny w każdym przypadku wynoszą 24 dol. za wersję podstawową i 33 dol. za model z modułem NFC. Premiera jeszcze w czerwcu (przynajmniej w Chinach).

Źródło: Xiaomi, GSMArena, PhoneArena

Komentarze

 • KMyL13, #

  Czekam na liczne recenzje - jak będzie dobrze, to kupuję.

 • KMyL13, #

  Czekam na liczne recenzje - jak będzie dobrze, to kupuję.

 • Kenjiro, #

  Kompletnie na mnie nie zrobiła wrażenia, bo i w sumie dlaczego by miała... wygląda tandetnie, możliwości też skromne. Autor musi mieć naprawdę niskie progi, aby taki erzac robił na nim wrażenie.

 • Samarytanin, #

  Jaja sobie robisz?
  Opaska za 120zł z kolorowym amoledem, 15 dni pracy i błeee? Nie porównuj do samsunga, który kosztuje 1300zł. Taki MiBand 3 to równie świetny zegarek. Na baterii trzyma spokojnie miesiąc, a spełnia swoje funkcje. Nowa wersja jest jeszcze ciekawsza.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)