9 listopada 2018, Mateusz Tomczak

Wypełniony akcją zwiastun premierowy Battlefield V

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: EA Battlefield DICE Zwiastuny gier strzelanina Kiedy premiera, Producenci: EA DICE

Battlefield V zadebiutuje 20 listopada trafiając na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Zwiastun premierowy zawiera kilka widowiskowych ujęć.

Chociaż nie wszystko poszło po myśli DICE oraz EA i premiera Battlefield V została swojego czasu opóźniona, obecnie nic nie wskazuje na powtórkę takiego scenariusza. Systematycznie pojawiają się informacje i materiały sugerujące, iż tym razem gra zadebiutuje zgodnie z planami.

A przypomnijmy, iż te mówią o 20 listopada. Właśnie tę datę zobaczyć możemy na opublikowanym dziś zwiastunie premierowym gry. Jak łatwo się domyślić, zawiera on kilka widowiskowych ujęć mając jak najskuteczniej zaprosić graczy do zabawy.

„Battlefield V to II wojna światowa, jakiej jeszcze w grach nie doświadczyliście. Mieszanka nowych i klasycznych trybów wieloosobowych zapewni pełnię wrażeń 64 graczom, walczącym na mapach przedstawiających nieznane do tej pory miejsca. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa dzięki zmodernizowanej mechanice poruszania się i korzystania z broni, personalizuj swoich żołnierzy i sprzęt na ekranie kompanii. Jednoosobowy tryb opowieści wojennych prezentuje wszystkie fronty wojny z perspektywy osób zaangażowanych w konflikt. Tryb Teatrów Wojny pozwoli graczom na kontynuowanie przygody jeszcze długo po premierze.”

Battlefield V zwiastun premierowy


Przypomnijmy, iż Battlefield V trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Już teraz grę mogą sprawdzać abonenci usług Origin Access Premier, a także Origin Access i EA Access.

Źródło: Battlefield

Komentarze

 • misiofazi, #

  A gdzie ta pani z protezą? ;) Jakoś mało kolorowych w tym zwiastunie... no coś podejrzane to wszystko jest...

 • Bartek111, #

  Za to masz misję z naziolkami. Będziesz zadowolony.

 • piccardo, #

  Ale ten M$ kapuchy płaci co zwiastun to xbox lol a rendery z PC xD

 • bankaigoku, #

  „Battlefield V to II wojna światowa, jakiej jeszcze w grach nie doświadczyliście. "
  Rzeczywiście, jeszcze tak wyimaginowanej wersji tego konfliktu świat nie widział.

  Gdyby nie prowadzili swojej kampanii opartej o to, a podkreślili, że gra mało ma wspólnego z historią, to wszystko byłoby w porządku. Mam nadzieję, że odbije im to się z czkawką.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.