14 września 2018, Wojciech Kulik

WWE 2K19 na świeżutkim zwiastunie

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: 2K Games Zwiastuny gier gra zręcznościowa Gra sportowa Kiedy premiera, Producenci: 2K Games

Firma 2K Games opublikowała nowy zwiastun gry WWE 2K19 – najnowszej odsłony oficjalnej serii tej wrestlingowej federacji. Jest szansa, że tym razem uda się osiągnąć średnią ocen powyżej 7/10.

WWE zdecydowanie nie jest rozrywką dla każdego, ale jeśli lubicie te brutalne widowiska, to może was też zainteresować najnowsza poświęcona im gra od 2K Games. W sieci pojawił się jej świeżutki zwiastun z fragmentami rozgrywki.

WWE 2K19 to kolejna już odsłona serii, w której z roku na rok można zaobserwować nieduże, ale jednak postępy. Jej premiera została zaplanowana na 9 października, a platformami docelowymi są pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Na graczy będą czekać różnorakie tryby rozgrywki dla jednego i wielu graczy, którzy będą mogli przejąć kontrolę nad realistycznie odwzorowanymi zawodnikami i zawodniczkami – na liście znajduje się prawie 200 postaci, więc będzie z czego wybierać.

W WWE 2K19 będzie można również poznać (i odtworzyć) historię legendy tej wrestlingowej federacji – Daniela Bryana. A czego tak ogólnie należy spodziewać się po samej grze? Odpowiedź przynosi najnowszy zwiastun – „The Phenomenal One” – do obejrzenia poniżej:

Źródło: Dark Side of Gaming, 2K Games

Komentarze

 • raffal81, #

  Nie rozumiem kompletnie tej gry i tego khy khy sportu ;]]]

 • JacekWawka, #

  sportu ;) ?
  trzeba być amerykańcem, żeby to coś zrozumieć
  idąc dalej czasem mam wrażenie, że to stoi w miejscu, ta gra od PS2 zrobiła lekki krok do przodu na PS3 i boom stoi w miejscu od nastu lat

 • PROCTON, #

  Widzę panowie wyżej klikają każdego linka i każdego komentują bo przecież CO TO ZA SPORT JEST? HŁE HŁE XDDDDD

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.