31 sierpnia 2017, Mateusz Tomczak

WRC 7 z dokładną datę premiery

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Techland Zwiastuny gier Kylotonn Games wyścigi Kiedy premiera, Producenci: Techland Kylotonn Games

WRC 7 oddane zostanie w ręce graczy już 15 września. Gracze lubujący się w grach rajdowych powinni być zadowoleni.

Sympatycy gier wyścigowych i rajdowych mają zapewne z tyłu głowy zbliżającą się premierę WRC 7. Od dłuższego czasu jasne było, że tytuł ten zadebiutuje jesienią. Dopiero teraz poznaliśmy konkretny termin.

WRC 7 oddane zostanie w ręce graczy już 15 września. Rodzimym wydawcą jest Techland, gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa). Platformy docelowe to w tym przypadku PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Ujawnienie dokładnej daty premiery zbiegło się z prezentacją nowego materiału wideo, na którym Sebastien Ogier sprawdza możliwości Forda Fiesta. Jednocześnie w telegraficznym skrócie przypomniano to, czego można się po tym tytule spodziewać.

„Dzięki WRC 7, gracze zawitają w różne zakątki świata – wezmą udział w 13 rajdach (w tym Rajdzie Polski) rozgrywających się w 15 krajach na 4 kontynentach. Fani WRC mogą wybrać dowolnego kierowcę i sprawdzić się na wymagających technicznie trasach. Śnieg, szuter, asfalt, błoto… Każdy rajd to wyjątkowe wyzwanie na węższych, dłuższych, bardziej niebezpiecznych i realistycznych drogach, które w nowej odsłonie serii przeniesiono do gry z jeszcze większą precyzją.”


Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

  • mesjan, #

    Rap lecący w filmiku bardziej pasuje do ścigałek typu Need for speed niż do WRC, tu bardziej pasowałoby coś dynamicznego z muzyki klasycznej niż sapiący czarny pan.

  • DeXtrous, #

    "czarny pan"? Jedno wyklucza drugie.

  • Konsole Rzondzom, #

    Na początku Września w szkole jeszcze laba na maksa, więc będę pykał w WRC 7 na PS4 jak szybcy i szaleni, czy jakoś tak.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)