17 maja 2019, Wojciech Kulik

World War 3 z dużą aktualizacją (i w promocji na Steamie)

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: The Farm 51 polskie gry Zwiastuny gier strzelanina gra sieciowa, Producenci: The Farm 51

Ze zaktualizowaną grą World War 3 możecie zapoznać się, płacą o 40 proc. mniej niż normalnie. A co nowego pojawiło się w wersji 0.6?

Trzecią wojną światową nie zainteresowało się tak wiele osób, na ile liczyło studio The Farm 51, ale gry World War 3 zdecydowanie nie można nazwać porażką. W dodatku Gliwiczanie intensywnie pracują i rozbudowują swoje dzieło, a najnowsza aktualizacja – 0.6 – ma naprawdę niemałe rozmiary.

Aktualizacja 0.6 – nazywana też Warzone Giga-Patch – wprowadza do gry World War 3 sporo nowości. To przede wszystkim dwie mapy (zimowa: Smolensk i leśna: Polyarny), dwa karabiny (M4-WMS i SA-80), trzy maszyny (Attack Helicopter Drone, IFV Ajax i Typhoon Battle Command Vehicle), mundury British Armed Forces i zimowe kamuflaże. 

World War 3 screen

Oprócz zawartości wzbogacono też funkcjonalność. Poprawiono penetrację pocisków, zoptymalizowano balans, dodano mobilny punkt odrodzenia, a także sprawiono, że zestawy naprawcze regenerują zdrowie, a nie pancerz. Wyeliminowano również masę błędów i wprowadzono zmiany (zarówno kosmetyczne, jak i takie, które odczujemy) w wybranych mapach i typach broni.

World War 3: Warzone Giga-Patch Trailer

Gra World War 3 od kilku miesięcy znajduje się w programie wczesnego dostępu na platformie Steam. Jeżeli chcecie, dać jej szansę (i zapewnić sobie dostęp do pełnej wersji po premierze) możecie kupić ją za 99,99 zł. ...Tyle przynajmniej wynosi standardowa cena, ale do 20 maja trwa promocja, podczas której możecie skorzystać z 40-procentowego rabatu.

Źródło: Steam

Komentarze

 • Damian Szymański, #

  Gra padła. Pomiędzy patchami w ciągu dnia jednocześnie gra w nią kilkanaście osób. W dziennym peaku ledwie przebija 100 osób. Od czasu do czasu pojawia się patch, wówczas liczba graczy skacze do 500-600, po czym spada znowu do poprzedniego poziomu.
  Gra sama w sobie warta pieniędzy, jednak podejrzewam, że bez graczy skończy z wyłączonymi serwerami niebawem.

 • Sharimsejn, #

  Jeszcze te mapy/mapa, które widziałem jakiś czas temu jak ludzie biegają po niej, a poza tym zero jakiejś interakcji z otoczeniem. Spore otwarte tereny i pustka przez co wydaje się, że poza strzelaniem do innego gracza nic kompletnie się nie dzieje. Tak wiem, że o to głównie chodzi ale taki BF4 daje mi znacznie więcej frajdy.

 • Balrogos, #

  Gra padła a jeszcze nie wyszła ;D

  Ja mysalem po tych burzliwych zapowiedziach ze dostajemy gre w pelni wydana a tutaj znowu early access szok, niech ta firma zdycha a inne niech biora przyklad najpierw robic doszlifowany produkt a potem sprzedaz.

 • Balrogos, #

  A to nie mozna dedykow stawiac do tej gry jesli tak to kolejny strzal w kolano

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)