17 lipca 2017, Mateusz Tomczak

Wkrótce zadebiutować powinien Xiaomi 5X

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Xiaomi, Producenci: Xiaomi

Xiaomi 5X zapowiada się na bardzo solidnego przedstawiciela średniego segmentu. Posiadać ma procesor Qualcomm Snapdragon 625 i 4 GB pamięci RAM.

Smartfony Xiaomi mają wielu zwolenników. Wygląda na to, że wkrótce będą mieli oni możliwość sięgnięcia po kolejny model - Xiaomi 5X (Xiaomi Mi 5X).

W sieci wylądowały bowiem grafiki promocyjne, którymi urządzenie będzie promowane. Zazwyczaj tego typu przeciek oznacza nadchodzącą wielkimi krokami premierę. Co warte podkreślenia, poznaliśmy kilka istotnych informacji na temat samego urządzenia.

Przede wszystkim zdradzona została część jego specyfikacji. I tak, oferować ma ono 5,5-calowy ekran Full HD, a także procesor Qualcomm Snapdragon 625 i 4 GB pamięci RAM. Na resztę szczegółów musimy poczekać, ale już widać, że zanosi się na bardzo solidnego przedstawiciela średniego segmentu. Być może producent zastosuje tu również podwójną kamerę główną.

Xiaomi 5X plakat

Cena Xiaomi 5X wynosić powinna około 290 dolarów. Wcześniejsze przecieki na jego temat sugerowały, że zadebiutuje on 26 lipca. Wydaje się to jak najbardziej prawdopodobnym terminem.

Źródło: gsmarena

Komentarze

 • Silver, #

  Aby na pewno 625? Przecież 2 Note'y 4 (4 i 4X) są, które namieszały z posiadaniem B20, bo w obydwóch jest 625 i obydwie wersje 4GB. Czy nie chodzi aby o 630 bądź 660 tak jak w ubiegłym tygodniu wspomniano?

 • R2rr0, #

  Chyba widzisz na grafice, że jest Snapdragon 625.

 • Silver, #

  Tak dostrzegłem. Czepiam się, bo to dziwny ruch z ich strony. Rozumiem mniejszy/większy model, ale póki co niczym więcej od Note się nie różni (chyba, że wsadzą dobry aparat to chociaż jeden punkt).

 • mike278, #

  Jak to "Proso" w miarę tanio i sensownie z parametrami.

 • Snack3rS7PL, #

  Chyba nie wiem co ten Mi 5X ma wspólnego z flagowcem...to nie fake przypadkiem?

 • Silver, #

  Według nowych przecieków ma mieć identyczny aparat jak ten z Mi6. Więć to bardzo dobra zmiana w stosunku do Note 4. W 4 brakowało jedynie dobrego aparatu, bo nawet nagrywanie kuleje a sam telefon świetnie się spisuje.

 • bodziokrak, #

  To jakiś wał chyba, ja kupiłem na ali właśnie taki telefon
  z parametrami 4 GB RAM 64 GB ROM Snapdragon 625 Octa Rdzenia 5.5" FHD, czekam na przesyłkę za cenę ciut powyżej połowy kwoty podanej w artykule.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)