11 lipca 2018, Mateusz Tomczak

Wkrótce premiera Huawei nova 3, ale karty odkryto już teraz

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Huawei Kiedy premiera Chińskie telefony, Producenci: Huawei

Specyfikacja Huawei nova 3 zapowiada się naprawdę dobrze. Wystarczy wspomnieć, że smartfon posiadać ma ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 970 oraz 6 GB pamięci RAM.

Huawei przygotowuje się do poszerzenia swojej oferty o kolejnego smartfona. Wprawdzie przedstawiciele linii Huawei nova nie biją u nas rekordów sprzedaży, ale są dość dobrze znane i pewne grono sympatyków zdobyły. To właśnie głównie do nich skierowany będzie Huawei nova 3.

Znamy datę oficjalnej premiery smartfona. Producent zaplanował ją na 18 lipca. Nie musimy jednak czekać, ponieważ już teraz zapoznać możemy się z wyglądem urządzenia i najważniejszymi elementami jego specyfikacji.

Trudno mówić o zaskoczeniu. Huawei nova 3 będzie nawiązywać do innych propozycji tego producenta, a także panujących obecnie trendów. Efekty? Duży wyświetlacz (6,3", Full HD+) o bardzo smukłych ramkach, ale posiadający notcha i podwójna, pionowo osadzona kamera główna.

Huawei nova 3

Bardzo dobrze zapowiada się wydajność. Huawei nova 3 napędzany będzie bowiem przez ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 970 oraz 6 GB pamięci RAM, pojawi się też promowana ostatnio przez Huawei technologia GPU Turbo. Poza tym obudowa skrywać ma 64 GB / 128 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej, kamery 16 Mpix + 24 Mpix (RGB + mono) na tyle oraz 24 Mpix + 2 Mpix na froncie i baterię 3650 mAh. Nie zabraknie czytnika linii papilarnych, funkcji rozpoznawania twarzy i możliwości korzystania z dwóch kart SIM.

Tajemnicą pozostaje cena smartfona. Wraz z nim zaprezentowana zostanie opaska TalkBand B5.

Źródło: weibo

Komentarze

  • BrumBrumBrum, #

    ależ to będzie droga słuchawka!

  • Dragonik, #

    Kurczę myślałem że to Iphone, asus, LG, xiaomi, honor, one+6

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap