16 maja 2019, Mateusz Tomczak

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona do zgarnięcia za darmo

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: CD Projekt RED przygodowa Promocje GOG, Producenci: CD Projekt RED

Posiadający konto na platformie GOG mogą pobrać za darmo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, a także zestaw kart do Gwinta.

Gracze mogą liczyć nie tylko na częste obniżki cen gier. Niekiedy pojawiają się promocje, w ramach których udaje się poszerzać swoje kolekcje bez jakichkolwiek wydatków. Tym razem można zgarnąć grę wprawdzie już dość wiekową, ale bez wątpienia wartą uwagi.

Na platformie GOG rozdawany jest pierwszy Wiedźmin. Co ważne, to Edycja Rozszerzona wydana w 2008 roku i zawierająca kilka istotnych poprawek względem oryginału. Nie tylko lepiej się prezentuje i płynniej działa, ale jest też zauważalnie obszerniejsza, chociażby z racji większej liczby postaci niezależnych czy dwóch dodatkowych misji.

Zainteresowani promocją powinni udać się na platformę GOG. Skorzystanie z promocji wiąże się z pewnymi warunkami, ale nie wydają się one szczególnie kłopotliwe. Poza posiadaniem konta na omawianej platformie trzeba dodać do niego grę Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana oraz zapisać się do newslettera.

Warto nadmienić, że po wykonaniu tych kroków otrzyma się nie tylko grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, ale również zestaw kart do wspomnianego Gwinta.

Źródło: gog

Komentarze

  • baca130, #

    mam płytkę, ale nie zaszkodzi posiadać kopie zapasową.

  • adamgr, #

    Pod względem grywalności i fabuły, gra nadal dobra do ogrania pomimo upływu lat :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)