11 czerwca 2019, Wojciech Kulik

Wiedźmin 3 trafi na Nintendo Switch!

Kategoria: Gry Gry na konsole, Tematyka: CD Projekt RED RPG Nintendo Na Topie polskie gry E3 Kiedy premiera, Producenci: CD Projekt RED Nintendo

Myśleliście, że Nintendo niczym nie zaskoczy podczas swojej konferencji na E3 2019? Myliliście się! To bez wątpienia kandydatka do wiadomości dnia: Wiedźmin 3 trafi na Nintendo Switch.

To jedna z największych niespodzianek ogłoszonych podczas cyklu konferencyjnego targów E3 2019. Wiedźmin 3 trafi na konsolę Nintendo Switch!

Wiedźmin 3 to jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat, a przeniesienie jej na konsolę Nintendo Switch oznacza, że… Już wkrótce będziemy mogli bawić się przy niej nie tylko w czterech ścianach, ale też w autobusie lub tramwaju, na działce, na szkolnym korytarzu czy w poczekalni do dentysty, a nawet tam, gdzie król chodzi piechotą.

Co najlepsze, na Nintendo Switch trafi kompletne wydanie gry Wiedźmin 3, co oznacza, że otrzymamy dostęp nie tylko do „podstawki”, ale też obu olbrzymich rozszerzeń fabularnych (Serca z kamienia oraz Krew i wino), jak również kompletu 16 darmowych DLC. Łącznie oznacza to około 150 godzin zabawy, albo i więcej, jeśli nie chce się niczego przegapić.

Premiera gry Wiedźmin 3 na Nintendo Switch odbyć ma się jeszcze przed końcem tego roku, ale na razie nie znamy dokładnej daty. Jeśli jesteście pewni zakupu, już dziś możecie złożyć zamówienie przedpremierowe, a jeżeli potrzebujecie dodatkowej zachęty, to zerknijcie na zwiastun poniżej…

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch – trailer gry z E3 2019:

Źródło: Nintendo, CD Projekt RED

Komentarze

 • DrMjut, #

  Poczekam aż wyjdzie na pralko-lodówkę

 • Radical, #

  A co tylko elyta z mocarnymi pc może grać w gry?

 • preczzcenzuro, #

  miałem pisać że może jeszcze zrobią planszówkę ... eh

 • mgkiler, #

  Grafika jak W3 na LOW i dodatkowo polygonów chyba trochę mniej.

  Ale i tak robi wrażenie, że takie "tablety" (bez obrazy Nintendo) mają niesamowitą już moc. • mgkiler, #

  A i trailer jest w 720p.

  Nintendo ma 720p ekran, ale po podłączeniu do TV może mieć 1080p. Tylko prawdopodobnie W3 będzie na stałe 720p nawet na TV.

  Ale i tak jest nieźle. • jonny2003, #

  Albo i mniej i nie stałe a skalowane w zależności od obciążenia.

 • Radical, #

  A po co komu ray tracing w quake 2?

 • michal_mat, #

  Bo pewnie znajdzie się wystarczająco dużo chętnych wśród 35 mln właścicieli tej konsolki?

 • DzikiWariat, #

  W Polsce nintendo nigdy nie miało dużej bazy graczy. Może dlatego, że kiedy pierwsze konsolki robiły furorę, tu jeszcze ludzie w kolejkach po lodówki stali.
  Ostatnio na urlopie w Polsce szukałem sobie jakiejś gierki na switcha. W 5 sklepach typu rtv/agd nawet konsoli nie mieli. W końcu jakiś odpad w MM znalazłem.

 • michal_mat, #

  Ok, ale co ma baza posiadaczy konsoli od N w Polsce do robienia portu? Myślę że CPR patrzy na rynek na całym świecie.

 • gameforever, #

  a po co komu GTA5 na peceta, jak sprzedało się rekordowo na konsolach, a po to, że nie każdy kto ma peceta ma konsole i nie grał, także wydali i też się sprzedało, znam wiele osób co kompa używają tylko do pracy, np. proste lapki na i3 z integrą intela i w domu mają zamiast ps/xbox właśnie switcha bo co jak co konsola numer 1 pod względem sprzedazy, ktoś taki na bank ogra z przyjemnościa wieśka 3

 • michal_mat, #

  Generalnie racja, ale z tym numerem jeden w sprzedaży konsol to fantazja pogalopowała :). Nie wiem czy przegonił Switch X1, do PS4 jeszcze dalej.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)