11 sierpnia 2016, Mateusz Tomczak

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku - cena i data premiery

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: CD Projekt RED CDP RPG gra akcji, Producenci: CD Projekt RED

Zbiorcze wydanie Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Dla niecierpliwych przygotowano przedsprzedaż.

Już jakiś czas dowiedzieliśmy się, iż  Wiedźmin 3: Dziki Gon doczeka się edycji GOTY. Dziś ujawnione zostały wszystkie najważniejsze informacje z tym związane.

W sklepie cdp pojawił się Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku. Poznaliśmy dzięki temu ceny pakietu. W przypadku wersji PC koszt zakupu wynosić ma 129,99 złotych. Właściciele konsol Xbox One i PlayStation 4 zapłacić będą musieli natomiast 169,99 złotych.

Zamówienia przedpremierowe można już składać, wysyłka rozpocznie się 29 sierpnia. Światowa premiera planowana jest na 30 sierpnia.

Czego oczekiwać? Oczywiście samej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a także dwóch dużych rozszerzeń - Serca z kamienia i Krew i Wino, które łącznie przedłużają zabawę o około 50 godzin. Poza tym Edycja Gry Roku zawiera wszystkie mniejsze dodatki i aktualizacje wydawane na przestrzeni wielu miesięcy.


Źródło: cdp, thewitcher

Komentarze

 • Gonsiorr, #

  Jest moc, nie miałem wcześniej kompa na Wiedźmina więc teraz na pewno kupie.

 • daker836, #

  Na to czekałem. Kupie na bank w dniu premiery!

 • czorcik696, #

  Tanioszka jak na taką zawartość i jakość.

 • PROCTON, #

  Jak ktoś nie grał to niezła okazja bo cena BARDZO niska jak na tego typu wydania ;)

 • Blitz007, #

  No nie wiem, nie wiem...
  Ja W3 kupiłem w okolicy premiery na PS4 i spędziłem z nim ponad 400 godzin. Do tego kolekcjonerkę dodatkow na premiery kupowane. Jak dla mnie to jest chora okazja. Po prostu za tanio. Pokaż mi inną grę, która zajmuje 400, jest tak dobra i kosztuje grosze.

 • Stashqo, #

  Haha, rok po premierze to BF4 kosztował grubo ponad 100zl bez dlców, ba! połowa z nich jeszcze chyba nie wyszła a sama gra przez półtora roku była niegrywalna z powodu spieprzonego netcode. Słaba zarzutka :)

 • Ethim, #

  * Za 20 zł, 3 lata po premierze, na mega wyprzedazy, wersja cyfrowa, bez dodatkow.

  Wersja z dodatkami (premium edition, czyli odpowiednik tego GOTY) kosztowala wtedy ~80 zł, a bez promocji to obecnie kosztuje ona 150 zlociszy.

 • abukiewicz, #

  Mogliby przy okazji zrobić promocje na same dodatki. Bo sprzedają je razem za 99zl, a osobno jeszcze drożej...

 • szczablik, #

  Shut up and take my money! ;-)

 • Po1nter, #

  Czemu inni niw biorą z nich przykładu? EA to już z cenami przechodzi ludzkie pojęcie. 180 gra świeża80 sesson pass. 200 parę kolekcjonerka bez gry no wtf.

 • Eneek, #

  Czy ta GOTY jest na płycie? Nie bardzo mam jak to ściągnąć, bo mam limit i wolałbym kupić to na płycie i dostać w dniu premiery.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.