11 stycznia 2019, Wojciech Kulik

Wesprzyj WOŚP oglądając Play Live Show

Kategoria: Ciekawostki Internet, Tematyka: Play

13 stycznia 2019 roku – od 14.00 do 19.00. Zarezerwujcie sobie czas, bo wtedy właśnie odbędzie się Play Live Show – wydarzenie, podczas którego gwiazdy YouTube’a będą grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Już w tę niedzielę odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle pomóc będzie można na kilka różnych sposobów: od wrzucenia paru monet do puszek wolontariuszy, przez udział w licytacjach, po przyłączanie się do ciekawych akcji, takich jak Play Live Show.

Play Live Show to wyjątkowy program na żywo, którego organizatorem jest operator Play. W niedzielę, 13 stycznia, o godzinie 14.00 na jego youtube’owym kanale rozpocznie się 5-godzinna transmisja, którą swoim udziałem uświetnią znani i lubiani twórcy, tacy jak Martin Stankiewicz, Łukasz Jakóbiak, Człowiek Warga, Paulina Mikuła, Red Lipstick Monster, Rezigiusz, Ajgor Ignacy, Piotr Ogiński, Naruciak, Sitr0x, Leh, Izak, Gimper, Mandzio, Blowek, Karolek, Kaiko czy dziewczyny z kanału Szparagi. 

Play Live Show gwiazdy

Podczas transmisji będzie można między innymi zobaczyć i posłuchać wywiadów z wyżej wymienionymi oraz wziąć udział w wyjątkowych licytacjach charytatywnych. Organizator zapowiada również wiele „niecodziennych atrakcji”. Jeśli jednak potrzebujecie dodatkowej motywacji, to na koniec zostawiliśmy informację najważniejszą: im więcej osób będzie oglądać Play Live Show, tym więcej pieniędzy operator przekaże na WOŚP!

„Podczas Play Live Show można spodziewać się niecodziennych atrakcji – prowadzący oraz zaproszeni goście będą zaskakiwać, śmieszyć i rozgrzewać emocje aż do samego Finału WOŚP. W programie wezmą udział ulubieni idole z telewizji oraz Internetu, na których czeka wiele niespodziewanych pytań, wywiadów oraz rozmów” – podsumowuje organizator. Zamierzacie skorzystać z zaproszenia?

Źródło: Play

Komentarze

 • bandan, #

  Dajcie spokój z promowaniem tego gościa. Dajecie mu kase do kieszeni a ułamek z tego idzie na te postulowane cele. Promowanie go to plama na człowieczeństwie.

 • gormar, #

  Zależy co rozumiesz pod stwierdzeniem ułamek. Bo 93% to również jest ułamek. Ostatnio nie przeglądałem sprawozdań finansowych WOŚP, ale jak pamiętam to ich koszty oscylowały w granicach 7%. Jest wiele fundacji, które mają je wyższe.
  Sam Caritas pochłania 4% datków, a przecież lokale i obsługę mają często darmo.

 • DrMjut, #

  Nie ma czegoś takiego jak "mają często darmo" albo są darmo, albo nie zdecyduj się zamiast wypisywać te głupoty.

 • trojan116, #

  No niektóre lokale czy coś mogą mieć darmo niektórych nie nic błędnego tu nie ma

 • albi37, #

  Po pierwsze nie ma nic za darmo i ktoś koszt ponosi - jak ponosi gmina, miasto, samorząd, wojsko, państwo - to ponosimy my.
  Po drugie nikt nie wie ile defrauduje kasy Złoty Melon - bo Owsiak woli płacić grzywny niż pokazać sprawozdania przed sądem.

 • chrisplbw, #

  Po co ma pokazywać przed sądem skoro wszystko jest tutaj
  https://www.wosp.org.pl/fundacja/wazne/rozliczenia

 • ryhard, #

  Wpieraj WOŚP wesprzyj złodzieja ha ha ha. Owsiak to wydmuszka WSI. Facet ma 8 prawomocnych wyroków na koncie a Benchmark wspiera przestępcę. Spadliście już na samo dno dna ha h aha

 • albi37, #

  Nie wspieram Owsiaka, bo nie lubię świętych krów, facet może obrażać kogo chce, przegrywa sprawy sądowe płaci kary (zgadnijcie z jakich pieniędzy) i dalej nie chce przepraszać.
  Osobiście bojkotuję WOŚP i staram unikać się firm, które współpracują z Owsiakiem.

 • chrisplbw, #

  W takiem razie możesz spokojnie nosić deklarację, że nie chcesz być ratowany/reanimowany, a być może i twoje dzieci przy użyciu sprzęty pocho0dzącego od WOŚP - tylko tyle i aż tyle.

 • Michał 06, #

  Och prowokujecie :) a więc macie. Szpitale w grajdole są państwowe a państwu nie wystarcza pieniędzy z podatków na sprzęt? dom wariatów .
  Każda złotówka w budżecie państwa jest 40% mniej wydajna niż w kieszeni podatnika bo 40% z tej złotówki trzeba wydać na pośredników którzy nią operują z owsiakiem jest podobnie ,więc namawiam do wspierania chorych dzieci bezpośrednio czyli po wpłacie na konto poszkodowanego bardzo wydajna metoda :) wspierajmy chore dzieci!

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)