16 maja 2018, Wojciech Kulik

Warsztaty techniczne QNAP w Szczecinie

Kategoria: Technologie i Firma, Tematyka: Qnap Sprzęt do firmy Konferencje i szkolenia IT, Producenci: Qnap

Jest już dostępny formularz rejestracyjny, który pozwala zarezerwować sobie miejsce na warsztatach technicznych dla Partnerów firmy QNAP, podczas których będzie można poznać możliwości systemu QTS.

QNAP jest aktualnie jednym z kluczowych producentów magazynów danych dla firm, a jest tak dlatego, że ma w swojej ofercie wiele atrakcyjnych urządzeń. Jego najlepsze serwery NAS otwierają przed administratorami spore możliwości, których nie zawsze są oni świadomi. Właśnie po to organizowany jest cykl warsztatów, a najbliższy przystanek to Szczecin.

29 maja 2018 roku w szczecińskim Hotelu Vulcan przy ulicy Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6A odbędą się bezpłatne warsztaty techniczne dla Partnerów firmy QNAP. Będzie to okazja, by poznać możliwości systemu QTS, który zapewnia funkcjonalność serwerom NAS tego producenta. Wśród tematów znajdują się: migawki, konfiguracja przestrzeni dyskowej, udostępnianie danych, backup, wirtualizacja i inne.

Trwające 3 godziny warsztaty są bezpłatne, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Każdy z 20 uczestników otrzyma do dyspozycji serwer NAS (natomiast laptop z portem ETH powinien zabrać ze sobą), a po przebyciu szkolenia (poza doświadczeniem) zdobędzie certyfikat. Dla zainteresowanych zostawiamy link do formularza rejestracyjnego.

Źródło: QNAP

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.