18 października 2017, Wojciech Kulik

Warhammer: Vermintide 2 - pierwszy zwiastun i pierwsze szczegóły

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Gameplay Zwiastuny gier Fatshark Warhammer gra akcji Kiedy premiera, Producenci: Fatshark

Ekipa Fatshark postanowiła uchylić rąbka tajemnicy – zdradziła, czego należy spodziewać się po nadchodzącej grze Warhammer: Vermintide 2.

O tym, że powstaje Warhammer: Vermintide 2, wiemy już od kilku tygodni. Dopiero teraz jednak twórcy z ekipy Fatshark podzielili się konkretnymi informacjami na temat tego tytułu.

Kontynuacja zdecydowanie udanej kooperacyjnej gry akcji Warhammer: End Times - Vermintide ma być pod każdym względem większa i lepsza. Będzie zawierać 15 ścieżek kariery, 5 bohaterów oraz szereg nowych lokalizacji, broni i przeciwników (na czele z armią Chaosu).

Warhammer: Vermintide 2 walka

W Vermintide 2 ulepszona zostanie mechanika walki, pojawią się unikalne zadania i drzewka talentów, będą dedykowane serwery i obsługa modyfikacji, nie zabraknie upiększonej oprawy wizualnej, a także zaimplementowany zostanie poprawiony system łupów. Jak zapowiadają twórcy…

„Vermintide 2 jest ewolucją gatunku [pierwszoosobowych gier kooperacyjnych]. Jeśli podobała wam się jedynka, pokochacie dwójkę. Wysłuchaliśmy społeczności, przeanalizowaliśmy godziny rozgrywek i połączyliśmy to z naszą pasją, by dostarczyć wam możliwie najlepszy produkt”.

Warhammer: Vermintide 2 mrok

Dowiedzieliśmy się również, że gra Warhammer: Vermintide 2 wyląduje na pierwszych pecetach w pierwszym kwartale 2018 roku. Poniżej możecie zobaczyć jej pierwszy oficjalny zwiastun:

A jeśli chcecie więcej, to poniżej umieszczamy jeszcze zapis wczorajszej transmisji (dla szukających gameplayu – 38:23):

Źródło: Fatshark, Dark Side of Gaming

Komentarze

  • bosss, #

    dosyć żywe

  • mesjan, #

    Przypomniałem sobie że miałem kiedyś zamiar kupić pierwszą część. Tak też dziś zrobiłem za 20zł na allegro z dwoma dlc :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.