18 października 2018, Wojciech Kulik

W świecie Hearthstone trwają Zaduszniki

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry mobilne, Tematyka: Blizzard Karcianka, Producenci: Blizzard

„Oto nadszedł czas! Czy drżycie jak osiki”? – pyta Blizzard, bo do Hearthstone nadciągnęły Zaduszniki.

Końcówka października to już tradycyjnie czas, kiedy w świecie Hearthstone obchodzone są Zaduszniki. Potrwają one do końca miesiąca i każdy, kto w tym czasie zaloguje się w grze, otrzyma bilet na Arenę i złotą kartę „Kocioł wiedźmy”.

Bilet ten pozwoli spróbować swoich sił w dwuklasowej Arenie. Każda klasyczna postać z Hearthstone stanie do walki w zadusznikowym przebraniu, a co dalej? – „Gracz wybiera bohatera, a następnie moc specjalną, co daje dostęp do kart obu tych klas podczas procesu wyboru talii, jak również do kart neutralnych”, jak tłumaczą autorzy.

Zaduszniki

To nie wszystko. Do 22 października odbywać będzie się wielkie Starcie potworów, podczas którego gracz wcieli się w stwora z Potwornych łowów, a jego zadaniem będzie po prostu pozbycie się konkurencji. Druga zadusznikowa bójka – Bezgłowy Jeździec nadciąga! – wymusi przebranie bohatera czającego się na upiora, który szaleje po okolicy. Każde przebranie to inna talia kart.

Blizzard zachęca też do kupowania zestawu „Duszki! Duszki!”, w skład którego wchodzą: 20 pakietów kart z Wiedźmiego Lasu oraz nowy paladyn, Sir Wkurz-ON. Więcej informacji o Zadusznikach znajdziecie na stronie gry.

Źródło: Monday PR, Blizzard

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.