12 sierpnia 2017, Mateusz Tomczak

W Rainbow Six Siege pojawi się polski GROM

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Rainbow Six strzelanina, Producenci: Ubisoft

Za kilkanaście dni Rainbow Six Siege wzbogaci się o nowych Operatorów, w tym przedstawiciela jednostki GROM.

Rainbow Six Siege nie jest już największą nowością, ale Ubisoft zgodnie z obietnicami kontynuuje rozwój gry. Najnowsza aktualizacja (premiera 29 sierpnia dla posiadających przepustkę sezonową i 5 września dla pozostałych) będzie dla nas szczególnie interesująca, ponieważ wprowadzi do rozgrywki polski akcent.

Przypomnijmy, że Rainbow Six Siege to gra skupiająca się na zmaganiach przestępców i jednostek antyterrorystycznych. Gracze mają możliwość wcielania się w przedstawicieli (tzw. Operatorów) kilku formacji mundurowych, których grono systematycznie się powiększa. W najnowszej aktualizacji Operation Blood Orchid pojawi się trzech kolejnych Operatorów - jeden reprezentować będzie polski GROM, a dwóch SDU z Hongkongu. Dodatkowo pojawi się też nowa mapa.

Producent ponownie przypomniał o zbliżających się targach Gamescom, a konkretnie o finałach Rainbow Six Pro League. Zwiedzający imprezę będą mogli podziwiać zmagania najlepszych graczy, a także przyjrzeć się zapowiadanym nowościom.


Źródło: blog.ubi

Komentarze

 • Kamillex22, #

  Posiadacze przepustki sezonowej będą mogli cieszyć się z nowości już 29 września. Pozostali gracze poczekają nieco dłużej - do 5 września.

 • czarnobrody, #

  Wreszcie, już dawno powinni dodać.

 • Dudzio993, #

  W końcu:) gra się super tylko te błędy.... valkirye rzucając cyclopa na banku i oznaczanie wszystkich przeciwników nie ważne czy ich widzi czy nie powinno być odrazu naprawione....

 • pavvel42, #

  naprawili z patchem 2.2.2

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.