10 grudnia 2015, redakcja

Update #11 - Tomb Raider, Call of Duty, świąteczne inspiracje

Kategoria: Laptopy Peryferia Podzespoły Sieci Telefony Tablety Gry Sprzęt do gier Telewizory Gadżety Akcesoria do telefonów Magazyn Update, Tematyka: Bezpłatny magazyn Update

W tym numerze znajdziecie przegląd najlepszych gier, które miały premierę w kończącym się już roku oraz rzut okiem na nowy interfejs konsoli Xbox One.

Update #11 - Tomb Raider, Call of Duty, świąteczne inspiracjeAle ten czas zasuwa… Niedawno widzieliśmy się z Wami na Poznań Game Arena, a już przyszła pora przygotować ostatni w tym roku numer Update. Jak tu pisać o świętach skoro na termometrach za oknem 10oC, a słońce bezlitośnie oświetla błyszczącą matrycę mojego laptopa? Mimo, że „Czarny piątek” i „Cybernetyczny poniedziałek” za nami, to w dalszym ciągu możemy upolować ciekawe okazje w sklepach z elektroniką. Wiele przecen na stałe zagościło w cennikach, dlatego przedświąteczny szał, to wbrew pozorom dobry moment na kupienie sobie nowej zabawki, czy wymianę podzespołów w komputerze. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość i zachować zdrowy rozsądek, tak aby zostało jeszcze trochę grosza na zabawę sylwestrową. Z drugiej strony w tym roku wielu graczy będzie mogło spełnić proroctwo pewnego mędrca z Gliwic. Wszystko za sprawą premiery Rise of the Tomb Raider. Wprawdzie możliwość spędzenia sylwestra z dojrzałą już Larą Croft będą mieli wyłącznie posiadacze konsol od Microsoftu, to pojawiły się już zapowiedzi premiery na pozostałe platformy. Czy to spotkanie będzie udane? Przeczytajcie recenzję przygotowaną przez Jakuba, z której dowiecie się, czego należy oczekiwać od pięknej poszukiwaczki przygód.

 

pobierz magazyn Update PDF
Pobierz magazyn Update z Google Play
Pobierz magazyn Update z iTunes

Sonda

Co chciałbyś dostać w tym roku pod choinkę?

 • 21
 • 82
 • 10
 • 7
 • 70
Głosowanie dostępne tylko w wersji PC. Już wkrótce wersja moblina.

Komentarze

 • mike278, #

  Ja bym poprosił w ramach prezentu 2 miejsce w konkursie Wiedźmińskim. ;)

 • prime27pl, #

  Mam takie jedno życzenie :D

 • DyndaS, #

  Tomb Raider, to będę miał co robić w sylwestra.

 • sambaverde, #

  Znaczy umówiłeś się z Larą? ;)

 • PurcuS00, #

  Ja chciałbym xboxsa lecz na to nie ma żadnych szans.

 • MaxDamageDA, #

  JA chciałbym troszkę wolnego czasu, żeby mieć kiedy grać :(

 • zajdi01, #

  Podejrzewam, że gra ukarze się dużo wcześniej bo Twórcy wiele by stracili. Mało kto ma xboxa. Podejrzewam, że na ps4 wyjdzie już na poczatku roku.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.