16 października 2015, redakcja

Update #10 - PGA 2015

Kategoria: Komputery Laptopy Peryferia Podzespoły Sieci Gry Gadżety Akcesoria do telefonów Konkursy Magazyn Update, Tematyka: Poznań Game Arena Na Topie Bezpłatny magazyn Update IFA 2015

Od kilku lat październik kojarzy się polskim graczom z PGA. Do stolicy Wielkopolski zjeżdżają gamerzy i cosplayerzy z całego kraju.

Update #10 - PGA 2015Od kilku lat październik kojarzy się polskim graczom z jednym wydarzeniem – Poznań Game Arena. Do stolicy Wielkopolski zjeżdżają gamerzy i cosplayerzy z całego kraju, aby wziąć udział w turniejach i konkursach, zapoznać się z nowościami sprzętowymi, porozmawiać z twórcami gier, czy po prostu popatrzeć jak grają inni. Niezależnie, co przyciągnęło Was na tegoroczne PGA nie zaszkodzi spojrzeć mimochodem na przechadzające się między stoiskami hostessy. Część z Was zapewne czyta ten tekst, będąc właśnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, inni wyczekują relacji z PGA 2015 w zaciszu swoich pokoi. Dla jednych i drugich przygotowaliśmy zestawienie najnowszych komponentów sprzętowych. Większość z nich dedykowana jest szóstej generacji procesorów Intel Core (Skylake). Marcin Jaskólski, szef działu Komputery w portalu benchmark.pl, porównuje rozwiązania zastosowane w nowych kartach graficznych Nvidia i AMD, a Piotr Romański – specjalista od skrętek – zwraca uwagę na rolę routera podczas sieciowej rozgrywki. Jeśli bitwa na parametry nie jest dla Was najważniejsza, to przejdźcie do pełnego wspomnień felietonu poświęconego fenomenie Star Wars. Znajdziecie tam również zapowiedz najnowszej odsłony gry osadzonej w tym uniwersum. Fanów Assassin's Creed odsyłam do tekstu Konrada Zabłockiego, który przybliży Wam najważniejsze elementy fabuły dziewiątej części serii zatytułowanej Syndicate.

 

pobierz magazyn Update PDF
Pobierz magazyn Update z Google Play
Pobierz magazyn Update z iTunes

Sonda

Na którą grę najbardziej czekasz?

 • 14
 • 69
 • 8
 • 15
 • 19
Głosowanie dostępne tylko w wersji PC. Już wkrótce wersja moblina.

Komentarze

 • Moggster, #

  Swietny magazyn (pomysl), ze ja o tym nie wiedzialem. Wylacze az blokowanie reklam :D

 • Sharimsejn, #

  Może by ktoś napisał newsa o Golden Joystick Awards? Głosowanie ogólnie dostępne jest pod poniższym linkiem. Polecam wejść i zagłosować zwłaszcza, że w kilku kategoriach mamy Wiedźmina 3 :)

  http://www.gamesrad...ystickawards/vote/

 • anurex, #

  Half- Life 3

 • marekka, #

  Znalazłem nową stronę z aukcjami na której można kupić np. laptopa za 15 złotych :

  www.mxvp.eu/aukcje

  Polecam serwis, póki co mało użytkowników i łatwo się wygrywa :)
  Ja wylicytowałem monitor wart 300zł za 18,20 :)

 • daryzda, #

  System Shock 3.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap