12 października 2017, Wojciech Kulik

Ubisoft zapowiada Space Junkies - dynamiczną strzelaninę w VR

Kategoria: Gry, Tematyka: Ubisoft Zwiastuny gier rzeczywistość wirtualna strzelanina Kiedy premiera Gogle VR, Producenci: Ubisoft

Firma Ubisoft przygotowuje nową grę dla posiadaczy gogli rzeczywistości wirtualnej. Space Junkies zapowiada się całkiem ciekawie.

Ubisoft nie zapomina o rzeczywistości wirtualnej. Dowodem niech będzie zapowiedziana dopiero co gra Space Junkies. Co to takiego?

Według zapowiedzi Space Junkies to bardzo dynamiczna, zręcznościowa strzelanina, która – zgodnie z tym, co sugeruje tytuł – przeniesie graczy wprost do przestrzeni kosmicznej. Tam będą oni toczyć walki, wykorzystując strzelby, miniguny, działa elektromagnetyczne, wyrzutnie rakiet i inne bronie. Grać będzie można samotnie lub w dwuosobowych zespołach.

„Emocjonująca, napędzana paliwem rakietowym, zręcznościowa strzelanka VR, w której śmigasz po zabójczych orbitalnych arenach w niebezpiecznym kosmosie, mierząc się w ekstremalnych bitwach!” – tak o Space Junkies napisał sam producent, a do tego dorzucił jeszcze zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki – oto on:

Ekipa Ubisoft Montpellier (a więc autorzy między innymi Rayman Legends i Valiant Hearts: The Great War) tworzy swoje nowe dzieło z myślą o goglach Oculus Rift i HTC Vive. Zamknięte beta testy tej produkcji wystartują na początku 2018 roku. Zainteresowani?

Źródło: Ubisoft

Komentarze

  • HomeAudio, #

    Ogrywam Robo Recall, Raw Data oraz Dead and Buried... zastanawiam się też nad zakupem ARKTIKA.1 (to tak w temacie strzelanin pod VR). Wpadnie kolejny tytuł do kolekcji strzelanin? Fajnie fajnie... ale Ubisoft mógł pójść w jakimś bardziej ambitnym kierunku a nie małpować z tego co już jest na rynku ;) Tym bardziej że baaaardzo podobny produkt (może nawet fajniejszy): Skyfront.

  • Satanski, #

    Poczytaj opinie o Akrtice. Niektórzy zwracają uwagę na dziwną skalę przedmiotów oraz niewyraźny obraz, co prawdopodobnie spowodowane jest tym, że gra downscaluje na wszystkich ustawieniach, oprócz ultra. Pięciogodzinny czas przejścia gry też nie zachwyca. No i brak swobodnego ruchu może niektórych zniechęcić. Tam się teleportuje w wybrane miejsca. Ja, póki co, wstrzymuję się z zakupem.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.