12 stycznia 2019, Mateusz Tomczak

Twórcy Warhammer: Vermintide 2 zadowoleni ze sprzedaży gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Fatshark Warhammer gra akcji, Producenci: Fatshark

Są szanse na zauważalne poprawienie tego wyniku. Twórcy zapowiedzieli również, że gracze mogą spodziewać się nowości urozmaicających rozgrywkę.

Fatshark nie zalicza się do największych ekip tworzących gry, ale systematycznie zdaje się poprawiać swoją pozycję. Ważną rolę odegrał w tym Warhammer: End Times – Vermintide, a teraz dobrze na rynku radzi sobie także Warhammer: Vermintide 2.

W oficjalnym komunikacie poinformowano, iż sprzedaż Warhammer: Vermintide 2 przekroczyła 2 mln egzemplarzy. Dane dotyczą okresu od dnia premiery (8 marca 2018 roku) do 31 grudnia 2018 roku.

Twórcy mogą mieć nadzieję na zauważalne poprawienie wyniku. Warhammer: Vermintide 2 początkowo trafił bowiem tylko na PC. W lipcu grę oddano w ręce posiadaczy Xbox One, a premiera na PlayStation 4 miała miejsce dopiero w grudniu.

„To był świetny rok dla Fatshark i Vermintide 2. W ostatnich dniach 2018 roku Vermintide 2 pojawił się na wielu listach Best of, otrzymaliśmy kilka nagród. Chcemy również skierować podziękowania do streamerów za emitowane milionów godzin rozgrywki.” - Martin Wahlund, CEO Fatshark

Twórcy zapewnili, iż w tym roku do Warhammer: Vermintide 2 trafi sporo nowości. Atrakcje pojawić mają się już w okolicach pierwszych urodzin gry (8 marca 2019 roku).

Źródło: dsogaming

Komentarze

  • Ethanar, #

    Gra jest świetna, niestety obarczona bardzo wieloma błędami technicznymi i niedoróbkami. Mam nadzieję, że przy trzeciej części skupią się przede wszystkim nad wypolerowaniem silnika.

  • Ethanar, #

    Gra jest świetna, niestety obarczona bardzo wieloma błędami technicznymi i niedoróbkami. Mam nadzieję, że przy trzeciej części skupią się przede wszystkim nad wypolerowaniem silnika.

  • Satanski, #

    Nawet nie byłem w stanie w to gówno zagrać, przez jakiś błąd sieci. Coś nie banglało między grą, a internetem UPC - trzeba było ip6 wyłączyć, czy coś, ale szczerze mówiąc nie mam zamiaru nic zmieniać przez nieudolność programistów jakiejś durnej gry, więc ją po prostu wywaliłem.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.