17 lipca 2017, Mateusz Tomczak

Twórcy Star Wars: Battlefront II opowiadają o kampanii

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: EA Star Wars Zwiastuny gier strzelanina, Producenci: EA

W trybie dla pojedynczego gracza wcielimy się w Iden Versio. Kampania ma być ważną częścią Star Wars: Battlefront II.

EA na każdym kroku podkreśla, że Star Wars: Battlefront II będzie zdecydowanie bardziej rozbudowane, a tym samym ciekawsze niż poprzednik. Ważna wydaje się w tym kontekście kampania, o którą wielu graczy prosiło.

Warto zaznaczyć, że przygotowuje ją Motive Studios. Wyznaczenie oddzielnego zespołu pomóc ma w zadbaniu o jak najwyższą jakość tego trybu zabawy. Najnowsze wideo zza kulis to dobra okazja do wysłuchania twórców, którzy opowiadają o najważniejszych założeniach kampanii. Poza tym możemy rzucić okiem na kilka grafik koncepcyjnych i krótkie fragmenty rozgrywki. Nie zabrakło też wzmianki o głównej bohaterce. Jak już wiemy od pewnego czasu będzie nią Iden Versio.

„Wytycz własną ścieżkę jako Iden Versio, dowódczyni oddziału Inferno – jednostki sił specjalnych Imperium, równie zabójczej na ziemi, co w kosmosie. Poznaj rozciągającą się na 30 lat historię zemsty, zdrady i odkupienia, napotykając wiele najsławniejszych postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen.”


Planujecie sprawdzić kampanię czy jednak nastawiacie się jedynie na zabawę w sieci? Przypominamy, że premiera Star Wars: Battlefront II odbędzie się w listopadzie, ale nieco wcześniej można będzie wziąć udział w beta testach.

Źródło: EA Star Wars

Komentarze

 • scoobydoo19911, #

  Tylko żeby bohaterowie nie stali się nagle zaciekłymi rebeliantami w wyniku jakiegoś traumatycznego przeżycia odmieniającego nagle ich światopogląd. Poza tym to trzymam kciuki za nowego Battlefronta.

 • rlistek, #

  Przecież rebelia w Star Warsach to zwyczajni terroryści.

 • Pardek, #

  Główną bohaterką tym razem ciemnoskóra kobieta. Mój Boże. DICE daje do pieca jak z murzynem na okładce z grą o pierwszej wojnie światowej.

 • projectdarkstar, #

  @Pardek
  Trzeba być postępowym bo jak nie to ludzie którzy i tak gry nie kupią (SJW) otworzą paszczę i narobią larma :)

  A tak serio to w SW to nie przeszkadza i nie ma znaczenia. Wbrew temu co powiedziały te dwie głupawe owieczki mieniące się, kim oni tam byli, scenarzystami? Imperium to nie biała supremacja tylko ludzka supremacja.

  Ps. Ona nie jest czarna. Obejrzyj filmik zobaczysz dziewczynę na której bazuje postać. Urodę ma bliskowschodnią.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap