9 lutego 2018, Wojciech Kulik

Total War: Arena - otwarte testy ruszą jeszcze w tym miesiącu

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Wargaming Creative Assembly Total War strategia gra sieciowa, Producenci: Creative Assembly

Już niedługo wystartują otwarte beta testy gry Total War: Arena – strategii przeznaczonej do wieloosobowej rozgrywki przez sieć, nad którą czuwają ekipy Creative Assembly i Wargaming. Z tej okazji pojawi się również nowa frakcja.

Prace nad grą Total War: Arena wchodzą w kolejny etap. Już za niespełna dwa tygodnie wystartują otwarte beta testy, co oznacza – ni mniej, ni więcej – że każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w tej strategii od Creative Assembly i Wargaming.

Otwarte testy rozpoczną się 22 lutego – nie wiadomo jak długo potrwają, ale jeśli rozpoczniecie zabawę od razu, to na pewno będziecie mieli dość czasu, by przekonać się czy sieciowa produkcja spod znaku Total War jest warta uwagi, czy jednak jest to coś zupełnie nie dla was.

Przypomnijmy, że Total War: Arena to strategia  w której na sporych rozmiarów mapach ścierają się ze sobą 10-osobowe drużyny. Jak mogliście już u nas przeczytać – dużymi plusami gry są: duża liczba armii i jednostek do wyboru oraz wciągający system rozwoju.

Wśród dostępnych frakcji od dłuższego czasu znajdują się Rzymianie, Grecy i barbarzyńcy. W momencie uruchomienia otwartych beta testów udostępniona zostanie nowa frakcja – Kartagina – z dwoma przywódcami (Hannibalem i Hasdrubalem) oraz nowymi jednostkami (wśród których nie zabraknie bojowych słoni). Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: Wargaming

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.