4 kwietnia 2018, Mateusz Tomczak

This War of Mine za darmo na Steam

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Steam 11 bit Studios przygodowa, Producenci: 11 bit Studios

Gracze, którym do tej pory nie było po drodze z This War of Mine mają szansę na nadrobienie zaległości. Do końca tygodnia przy produkcji 11 bit Studios można bawić się za darmo.

Polscy producenci gier pokusili się w ostatnich latach o kilka niezwykle interesujących i wartych uwagi produkcji. Nie ulega wątpliwości, że zalicza się do nich This War of Mine. Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z ta propozycją to pojawia się doskonała okazja do nadrobienia zaległości.

Przynajmniej dla właścicieli PC. This War of Mine oferowane jest bowiem za darmo na platformie Steam. Oferta obowiązuje przez określony czas, bez opłat bawić można się do końca tego tygodnia.

This War of Mine Steam

Jednocześnie dodać trzeba, że zainteresowani zakupem This War of Mine liczyć mogą na rabat. Do 9 kwietnia grę kupić można za 17,99 złotych. Obniżono też cenę dodatku The Little Ones, o 50% do poziomu 9,99 złotych.

Jak twierdzą przedstawiciele 11 bit Studios, oferta przygotowana została w związku z nadchodzącą premierą Frostpunk. Twórcy chcą jeszcze raz przypomnieć o swojej poprzedniej produkcji.

This War of Mine miało premierę w 2014 roku. Zebrało bardzo dobre recenzje, a spore zainteresowanie przełożyło się na sprzedaż ponad 2,5 mln egzemplarzy gry.

Źródło: steam

Komentarze

 • sopotek, #

  chwytliwy tytuł

 • DreamerDream, #

  Nazywajmy rzeczy po imieniu: Clickbait

 • loctor, #

  Może doprecyzujcie tytuł bo to jest chyba najbardziej wredny clickbait jaki ostatnio u was widziałem.

 • Zircon1987, #

  Zajebisty clickbait frędzlu...

 • LukisK, #

  Dodali by jakieś raportowanie artykułów i żeby znikały jak są poniżej poziomu (jak komentarze).

 • DanielNowak16108, #

  Niestety ale by wtedy wszystkie artykuły sponsorowane masowo znikały :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.