3 sierpnia 2017, Mateusz Tomczak

The Evil Within 2 da graczom dużą swobodę

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Survival horror Bethesda Zwiastuny gier Tango Gameworks, Producenci: Bethesda Tango Gameworks

The Evil Within 2 przynieść ma większe lokacje, a aby w nich przetrwać trzeba będzie umiejętnie rozwijać bohatera.

Bethesda zaczyna coraz silniej promować The Evil Within 2. Właśnie opublikowany został nowy zwiastun, a wraz z nim kilka ciekawych informacji.

Otrzymujemy zapewnia, iż względem poprzedniej odsłony serii pojawią się zauważalnie większe lokacje. Co jednak istotne, jedocześnie nastawiać mamy się na większą swobodę działania. Dodając do tego system wytwarzania przedmiotów oraz szerokie możliwości rozwoju bohatera cieszyć powinniśmy się wciągającą zabawą. Umiejętności bohatera dzielić będą się na 5 kategorii - Zdrowie, Skradanie się, Walka, Leczenie oraz Wysportowanie. Dzięki temu można będzie dostosować go do preferowanego stylu rozgrywki.

„Walcz albo uciekaj. Skradaj się niezauważony i bądź cichym zabójcą, albo zastawiaj śmiertelne pułapki i zwabiaj w nie wrogów. W The Evil Within 2 ostrożnie zaplanujesz każdy ruch, a jednocześnie spersonalizujesz zarówno Sebastiana, jak i używany przez niego sprzęt, dzięki czemu zagrasz w preferowany sposób w trakcie misji mającej na celu uratowanie jego córki. Rozległe lokacje i duży nacisk położony na wybory zapewnią ci szeroką gamę sposobów na przetrwanie w koszmarze, w który się zagłębisz.”


The Evil Within 2 zadebiutuje 13 października. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

  • Zwis88, #

    Jedynka dla mnie super - prócz dlc-ków które nie trzymały poziomu. No i pod koniec gry trochę za mocno popłynęli z bossem, było to groteskowe. Ale ogólnie mocarny gameplay, kapitalny pojedynek z przerażającą Laurą, jak pierwszy raz wylazła spod ziemi i zaczęła pokracznie człapać na mnie to zaliczyłem panic-quita przez alt f4, bo się zaciąłem na framudze uciekając XD Na serio gra dla mnie była fantastycznym przeżyciem, skończyłem koszmar, zostało akumu ale zabrakło mi cierpliwości w 4 rozdziale. Ale mam ambicje ten acziwment odblokować

  • kampoz, #

    SEBA, KOPAJ GAŁE

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.