13 sierpnia 2017, Mateusz Tomczak

Techland przypomina o jesiennej premierze WRC 7

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Techland Zwiastuny gier Kylotonn Games wyścigi Kiedy premiera, Producenci: Techland Kylotonn Games

WRC 7 zapewniać ma fanom gier rajdowych sporo atrakcji. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Do końca roku pojawi się kilka gier wyścigowych i rajdowych. Sympatycy tych drugich spoglądają być może w kierunku WRC 7, o którym w ostatnim czasie było dość cicho. Techland zdecydował się taki stan rzeczy zmienić.

Polski wydawca gry opublikował krótki zwiastun, który przypomina o jesiennej premierze. Trafi ona na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, niestety cały czas czekamy na sprecyzowanie planów i podanie dokładnego dnia debiutu.

Jednocześnie nadmieniono o bonusie dodawanym do zamówień przedpremierowych. To Porsche 911 GT3 RS RGT - jedyne auto marki występującego w tegorocznych zawodach WRC. Dodatkowo w telegraficznym skrócie przedstawiono to, na jakie atrakcje liczyć można podczas rozgrywki.

„W najnowszym WRC 7 czekają na graczy 63 OS-y w 13 lokalizacjach, wierniej oddające te rzeczywiste, w tym odcinki mierzące do 25 km, których przejechanie to nawet 17 minut ciągłej walki na trasie. Zmianie uległa też fizyka jazdy. Związane jest to z szeregiem usprawnień wprowadzonych w tegorocznych samochodach, będących najpotężniejszymi rajdowymi maszynami świata.”


Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

 • mutissj, #

  W przypadku PC mam nadzieję że nie będzie umowy z microsoftem na "only windows 10" dla DX12 który obecnie nic nie daje, ~ tak jak to miało miejsce w ostatniej FORZE.

 • Chiny_X, #

  Sądząc po oprawie graficznej to chyba max dx9

 • mutissj, #

  DX9 nie jest taki zły, Tomb Raider 2013, Crysis 1, Crysis 2 w tym API dają ładną grafike

 • Chiny_X, #

  Crysis 1 właśnie był pionierem dx10?

 • mutissj, #

  Wtedy to była sztuczka z dodatkowymi efektami graficznymi tylko dla Windows Visty z DX10.

  Na Windows XP (DX9) można było te efekty odblokować po przeróbce konfiguracji plików gry...

  ... i w ten sposób uzyskaliśmy praktycznie efekty Crysis w DX10 na starszych systemie XP.

 • blebleble, #

  Ciekawe co im wyjdzie po Xpand Rally .

 • stachoo86, #

  Xpand Rally tutaj nie ma nic do rzeczy, bo był tworzony właśnie przez Techland, natomiast WRC 7 tworzone jest przez zupełnie inne studio a Techland jest jedynie dystrybutorem gry w Polsce.

 • gieteiks, #

  Będzie gameplay to sie okaże czy pobrać sie opłaca xD

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.