19 kwietnia 2019, Mateusz Tomczak

Tak wygląda Wrath: Aeon of Ruin, duchowy spadkobierca Quake'a

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Gameplay 3D Realms strzelanina

Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć jedynie krótki zwiastun, a zatem trudno przejść obojętnie obok możliwości przyjrzenia się ponad 20 minutom zabawy.

W zeszłym miesiącu zapowiedziano Wrath: Aeon of Ruin, które wedle samych twórców powinno być określane jako duchowy spadkobierca Quake'a oraz innych klasyków sprzed lat, takich jak DOOM, Duke Nukem 3D czy UNREAL. Można już, przynajmniej częściowo, zweryfikować te deklaracje.

Ekipy 1C Entertainment oraz  3D Realms udostępniły bowiem obszerny materiał wideo prezentujący fragmenty rozgrywki. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć jedynie krótki zwiastun, a zatem trudno przejść obojętnie obok możliwości przyjrzenia się ponad 20 minutom zabawy.


Podczas rozgrywki gracze przemierzać będą tutaj między innymi starożytne krypty, zniszczone ruiny czy lasy. Wedle obietnic, do walki z przeciwnikami można będzie wykorzystać dziewięć broni i dziesięć artefaktów. Przewidywana jest opcja zabawy w pojedynkę, w kooperacji lub w trybie wieloosobowym.

Dodajmy, że Wrath: Aeon of Ruin w pierwszej kolejności, już latem tego roku, pojawi się na PC z Windows, Mac i Linux. Później, w pierwszej połowie 2020 roku, gra zadebiutuje również na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Źródło: 1C Entertainment

Komentarze

  • sn00p, #

    Dziwne połączenie Quake 1 i pierwszego Serious Sama :) W sumie to i tak to jest lepsze od Quake Champions :)

  • Warmonger, #

    Tytuł adekwatny - ruina. W myśl zasady "nie umiemy zrobić porządnej gry, to zrobimy badziewną grę i powiemy, że to retro".

  • patol1984, #

    Mogli dać jeszcze raytracing ;d

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)