26 grudnia 2018, Mateusz Tomczak

Tak wygląda Crackdown 3 w trybie dla jednego gracza

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One, Tematyka: Microsoft Gameplay Sumo Digital gra akcji, Producenci: Microsoft

4-minutowy gameplay pozwala rzucić okiem na menu wyboru bohatera oraz jedno z początkowych zadań. Premiera Crackdown 3 za kilka tygodni.

Z coraz większą systematycznością zaczynają pojawiać się materiały dotyczące Crackdown 3. Być może nie jest to najgoręcej wyczekiwana produkcja początku przyszłego roku, ale swoich odbiorców z pewnością znajdzie. Co czeka ich w trybie dla jednego gracza?

Wprawdzie pełną odpowiedź poznamy dopiero po premierze, ale mały przedsmak otrzymaliśmy już teraz. Redakcja IGN mająca okazję do przyglądania się Crackdown 3 opublikowała krótki, ale treściwy materiał z wspomnianego trybu zabawy.

4-minutowy gameplay pozwala rzucić okiem na menu wyboru bohatera oraz jedno z początkowych zadań. Chociaż to tylko kilka ujęć z rozgrywki, nie zabrakło wymiany ognia, która będzie tu bardzo istotnym elementem. Całość została wzbogacona o komentarz Josepha Statena, dyrektora kreatywnego Microsoft Studios.


Crackdown 3 miał zadebiutować pod koniec lutego, ale nie tak dawno twórcy zmienili plany i gra ostatecznie pojawi się nieco wcześniej - 15 lutego. Na zabawę mogą nastawiać się posiadacze PC z Windows 10 oraz Xbox One.

Źródło: IGN

Komentarze

 • władek, #

  Pamiętam Crackdown 1 - dobrze się w niego grało.

 • kombajn, #

  Zapowiada się ciekawa gra

 • dariozata, #

  Dziwactwo jakies!

 • Sander Cohen, #

  Pamietam ogyginalny Crackdown i spedzone przy nim godziny. I Orby... Setki orbow do zebrania, ale to jedna zbtych gier gdzie warto bylo je zbierac bo naprawdę cos one ulepszaly. Rozgrywka byla przyjemna, zwlaszcza po ulepszeniach. To obok Fable i Forzy gra, ktora przyciagnela mnie do x360.

  Crackdown 3?

  Hmmm. Wygląda fajnie, ale:
  - te lasery i efekty wystrzalu z broni troche kijowo wygladaja
  - mapa wydaje sie mala przy oryginalnym Crackdown

  Jesli rozgrywka bedzie fajna to kupie na PC bo poki co mam dosc mieszane odczucia.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.