16 kwietnia 2018, Mateusz Tomczak

Tajemnicza Nokia X na zdjęciach, premiera jeszcze w kwietniu

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Nokia Nokia z Androidem, Producenci: Nokia

Chociaż premiera smartfona Nokia X odbędzie się za kilkanaście dni, nie wiemy o nim wiele. Zdjęcia przybliżają wygląd, specyfikacja pozostaje zagadką.

HMD Global robi sporo, aby powrót marki Nokia okazał się jak najbardziej udany i wyniki sprzedaży pokazują, że firma ma powody do zadowolenia. Jeszcze w tym miesiącu zobaczyć powinniśmy kolejnego smartfona, który jest jednak bardzo tajemniczy.

Wszystko wskazuje na to, że zadebiutuje pod nazwą Nokia X. W sieci pojawiły się dwa zdjęcia mające prezentować nadchodzącą nowość, obydwa przybliżają jednak tylko przedni panel.

Nokia X

Czego powinniśmy oczekiwać? Nie da się ukryć, że nazwa przywodzi na myśl iPhone'a X. Jeśli dodać do tego fakt, iż cały czas oczekujemy nowego topowego modelu z logo Nokia (w przeciekach pojawiał się jako Nokia 9) łączy się to w logiczną całość.

Z drugiej strony wypada przypomnieć, iż na rynku gościła już linia smartfonów Nokia X. Były to propozycje z niższej półki i gdyby do nich nawiązywać miała nowa Nokia X, obędzie się bez fajerwerków.

Przecieki na temat specyfikacji nie zdradzają wiele, ale sugerują dwa warianty smartfona - z 4 GB oraz 6 GB pamięci RAM. To nakazywałoby spoglądać jednak w kierunku wydajniejszej konstrukcji.

Wszystko wyjaśni się 27 kwietnia. Tego dnia Nokia X będzie miała oficjalną premierę.

Źródło: phonearena, hmdglobal (logo)

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.