24 grudnia 2018, Mateusz Tomczak

Szalony, świąteczny zwiastun RAGE 2

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Bethesda Id Software Avalanche Studios Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: Bethesda Id Software Avalanche Studios

Sporo tu specyficznego humoru oraz odniesień do rozgrywki. Premiera RAGE 2 odbędzie się 14 maja przyszłego roku.

Zapewne złożycie dziś i usłyszycie wiele życzeń. Bethesda wykorzystała ten wyjątkowy czas do przypomnienia nam o RAGE 2.

Chociaż wydawca opublikował świąteczny zwiastun gry, należy pochodzić do tego ze sporym dystansem. Sporo tu specyficznego humoru oraz odniesień do rozgrywki, której charakter nie będzie miał wiele wspólnego z tymi wyjątkowymi dniami.


Trudno jednak nie spodziewać się po RAGE 2 dynamicznej, a momentami nawet szalonej zabawy. Nad grą pracuje bowiem nie tylko id Software, ale także Avalanche Studios znane przede wszystkim z serii Just Cause.

Premiera RAGE 2 została zaplanowana na 14 maja przyszłego roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Pozostaje życzyć twórcom, aby terminu udało się dotrzymać i aby w ręce graczy trafiła jak najlepsza gra.

Źródło: Bethesda Softworks

Komentarze

 • SirMichael, #

  1 była fajne, ale krótka i miała masę niewykorzystanego potencjału. Mam duże nadzieje co do 2.

 • Makkk, #

  Jakoś tak... nie mogę doczekać się tej gry :D

 • Sharimsejn, #

  Pytanie do redakcji. Czy kalendarz adwentowy kończy się na 24 grudnia? Na dole jest napis żeby zajrzeć jutro, czyli dzisiaj bo zostanie otwarte kolejne okienko. To błąd?

 • kombajn, #

  No raczej że 24. Chyba sama nazwa wskazuje, nie?
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adwent

  Ja mam lepsze pytanie do redakcji wyniki konkursów od 6 do 24 grudnia zobaczymy jeszcze w tym roku czy optymistycznie patrząc do lutego się wyrobicie?

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.