14 stycznia 2019, Mateusz Tomczak

Swobodna eksploracja na nowym materiale z Anthem

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: EA BioWare RPG gra akcji gra sieciowa, Producenci: EA BioWare

Redakcja IGN ma już okazję do przyglądania się Anthem i nie ma oporów przed tym, aby dzielić się wrażeniami z szerszą publicznością.

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie BioWare znacząco zwiększyło serwowaną nam dawkę materiałów promujących Anthem. Jeśli jednak z rezerwą podchodzicie do treści publikowanych przez producenta to z uwagą rzucicie okiem na najnowszy filmik.

Pochodzi on bowiem z innego źródła. Redakcja IGN ma już okazję do przyglądania się Anthem i nie ma oporów przed tym, aby dzielić się wrażeniami z szerszą publicznością. Tym razem zaprezentowano fragmenty swobodnej eksploracji. Skrywa się to tutaj pod nazwą Ekspedycji i prócz możliwości zwiedzania świata pozwoli na wykonywanie losowych wyzwań, a jednocześnie na zdobywanie cennych łupów.

Co warte podkreślenia, cały czas obserwujemy tutaj grę w wersji alpha. Może być to nieco zastanawiające, ponieważ premiera gry zbliża się coraz większymi krokami.


Anthem zadebiutuje 22 lutego. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Pod koniec stycznia można będzie sprawdzić wersję demo.

Źródło: IGN

Komentarze

 • misiek192, #

  Piękny świat ale strasznie ubogi w treść, przewiduję max ocenę 6/10

 • LukisK, #

  No ja też widzę to tak że w otwartym świecie tylko jakieś potwory żadnych NPC, wszystkich NPC tylko w tym mieście pokazują więc po każde zadanie bedzie trzeba się wracać do tego miasta ? trochę bezsensu no ale zobaczymy bo graficznie wygląda świetnie. No i jak będzie wyglądała rozgrywka SP, czy np jak idziesz na jakiegoś bossa to czy bedzie dostosowany do SP czy cały czas jak w Multi więc koniecznie będzie trzeba grać z kimś żeby pokonać jakiegoś silniejszego bossa.

 • Szymon331, #

  Nie widzę tu kszty swobodnej eksploracji.

  Natomiast widzę:
  -Za dużo kolorowych świateł
  -Za wolne poruszanie się (jak na jakiś silnik odrzutowy na plerach)
  -Brak poczucia prędkości nawet spadając z dopalaczem.
  -Nudne starcia z wrogami. W sumie zero strachu, najwyżej podlatujesz do góry i wywalone.

 • piotreeeek, #

  Kolejny graficzny killer nadciąga na PC.

 • Lara-Croft, #

  Ha ha ha :D Oczywiście. Najładniejsze graficznie gry 2018 w podsumowaniu PCtowego magazynu CD Action: 1 - Red Dead Redemption 2, 2 - God Of War, 3 - SpiderMan :D

 • loctor, #

  Drugi gameplay, który oglądam i drugi, który nie wywołuje u mnie jakichkolwiek pozytywnych emocji. Jakieś to wszystko drętwe, chaotyczne i nieczytelne. Grałem kilka lat w Warframe i choć od dawna już nie gram jakoś nie widzę godnego następcy, który nie będzie tylko graficzną wydmuszką robioną wyłącznie po to by wyszarpywać ludziom z portfeli ostatnie centy albo grindfestem obliczonym na to, że kontynuować będą go jeszcze nasze wnuki. Coś czuję, że Anthem będzie po Destiny 1/2 tylko kolejną, kiepską podróbą Warframe. A szkoda.

 • Po1nter, #

  Nie wiem jako wielki fan Mass Effect przewiduję średniaka który poza efektowną grafiką nie reprezentuje sobą nic. Wszystkie te materiały skupiają się na lataniu i jakichś biotycznych atakach bohaterów. Pełno w tym laserów i kolorów. Jak świat będzie równie pusty co w Inkwizycji to jakoś średnio to widzę. Zakup na premierę to na pewno nie będzie. Metro Exodus jednak poleci na pierwszy ogień.

 • patol1984, #

  Czy ostatnio youtube zwiększył kompresje?
  1080p wygląda jak 480p, przecież tego oglądać się nie da

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.