21 grudnia 2018, Wojciech Kulik

Twórcy Agony raz jeszcze zapraszają do piekła - gra Succubus zapowiedziana

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Survival horror Zwiastuny gier gra akcji Madmind Studio, Producenci: Madmind Studio

Succubus to gra, która z Agony ma sporo wspólnego, nie tylko to, że nad projektem czuwa ta sama ekipa Madmind Studio z Bydgoszczy. Wystarczy zresztą spojrzeć na pierwszy poświęcony jej materiał wideo.

47 proc. pozytywnych recenzji na Steamie to z pewnością nie jest wynik, na jaki liczyło bydgoskie Madmind Studio odpowiedzialne za Agony. Ekipa ta musi jednak naprawdę mocno wierzyć w swój demoniczny projekt, ponieważ zapowiedziała kolejny tytuł w tym klimacie. Oto Succubus.

Succubus będzie spin-offem Agony – mocno nastawionym na akcję horrorem, w którym większość czasu spędzimy na dynamicznych i brutalnych pojedynkach. Tym razem wcielimy się jednak nie w udręczoną duszę, lecz tytułową, dziką i lubieżną reprezentantkę gatunku demonów, której opowieść mogliśmy już do pewnego stopnia poznać we wspomnianej produkcji. 

Twórcy obiecują intensywną walkę z różnorakimi przeciwnikami, rozbudowane drzewko rozwoju, zaawansowany system broni i pancerza, wielowątkową fabułę umiejscowioną po wydarzeniach z Agony oraz przerażający i surrealistyczny klimat. Szczególnie w ten ostatni punkt łatwo jest uwierzyć po obejrzeniu koncepcyjnego materiału wideo…

Na razie nie wiadomo, kiedy Succubus ujrzy światło dzienne i czy ukaże się na innych platformach niż pecety. Przypomnijmy tez przy okazji, że ekipa Madmind Studio w ubiegłym miesiącu zapowiedziała także grę Paranoid – równie niepokojącą, choć zdecydowanie mniej diaboliczną.

Źródło: Madmind Studio

Komentarze

 • miedzianek, #

  Na pewno ludzie zaufają po raz drugi...szczególnie w 'brutalność'...

 • Smuga, #

  To zależy od tego co jest w Agony UNRATED. Pobrało mi się jakiś czas temu, odpalę i zobaczę jak wypada w porównaniu do oryginału.

 • mutissj, #

  za mało krwi

 • wizard2233, #

  I tak nie ma nic straszniejszego od klaunów

 • miedzianek, #

  Zapomniałeś o teściowej :D

 • Smuga, #

  Aleś ty zabawny!

 • Smuga, #

  Od takich z balonikiem i zapraszających do kanałów - to może i tak. Od tych "normalnych" - jest miliard straszniejszych i nie przereklamowanych rzeczy.

 • radi0n, #

  Czemu mnie to nie przeraza tylko smieszy?
  Co do muzyki to jak ludzie maja sie naprawde bac to niech sie wzoruja na :

  https://www.youtube.com/watch?v=lWYuTULNZAE

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.