28 marca 2019, Wojciech Kulik

Twórcy Spider-Mana powracają z VR-ową grą Stormland

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Oculus VR Zwiastuny gier Insomniac Games rzeczywistość wirtualna strzelanina przygodowa gra akcji Gogle VR, Producenci: Oculus VR Insomniac Games

Studio Insomniac Games opublikowało nowy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji na Oculus Rift zatytułowanej Stormland.

Stormland to najnowszy projekt studia Insomniac Games, które dało nam między innymi serie Spyro, Ratchet & Clank i Resistance, a swoją formę potwierdziło ostatnio Spider-Manem. Przygotujcie się na klimatyczną, efektowną i emocjonującą przygodę w wirtualnej rzeczywistości.

Stormland to gra, która zachęci nas do tego, byśmy założyli na głowy gogle VR, a konkretnie zestawy spod znaku Oculus Rift (ze szczególnym wskazaniem na nowe Oculus Rift S). W przeciwieństwie do większości tytułów na tego typu platformy będzie to pełnoprawna produkcja wysokobudżetowa (klasy AAA).

Stormland screen

Ekipa Insomniac Games zaprosi nas do otwartego świata, który będziemy swobodnie eksplorować, wykorzystując nowe rozwiązania oferowane przez kontrolery Touch. Co jakiś czas weźmiemy też udział w zaciętych strzelaninach z oponentami, w których wykorzystamy odkryte i rozwinięte przez nas technologie.

Jesteście ciekawi jak wygląda ten miks eksploracyjnej przygodówki i pierwszoosobowej strzelaniny? Koniecznie zerknijcie zatem na świeżutki zwiastun, który został przygotowany z okazji PAX East. Oto on…

Stormland – trailer gry na Oculus Rift:

Premiera gry Stormland odbyć się ma się jeszcze przed końcem tego roku. Warto przypomnieć przy okazji, że poprzednia produkcja Insomniac Games na Oculus Rift, czyli Edge of Nowhere to jeden z największych hitów tej platformy.

Źródło: Oculus, Dark Side of Gaming

Komentarze

  • HomeAudio, #

    Zapowiada się niezły hicior pod VR... ale mają trochę pecha bo premiera gry może zostać trochę przyćmiona przez update No Man's Sky o tryb VR.

  • HomeAudio, #

    Widzę ktoś tu januszuje z minusami :D

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)