8 października 2018, Wojciech Kulik

Polskie Steel Rats za rogiem - jedź i niszcz

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: polskie gry Zwiastuny gier gra zręcznościowa gra akcji Kiedy premiera Gry indie

Steel Rats to ciekawie zapowiadająca się platformowa gra akcji, nad którą czuwa polskie studio Tate Multimedia. Co to za tytuł i kiedy odbędzie się jego premiera? Mamy odpowiedzi.

Wartka akcja, warczące motocykle i ciekawa opowieść o inwazji złombotów – to w swojej nowej grze akcji obiecuje zawrzeć załoga studia Tate Multimedia z Warszawy. Dowiedzieliśmy się, że na premierę Steel Rats nie będzie trzeba już długo czekać.

Steel Rats to odpowiedź na pytanie o to, jak mogłaby wyglądać kolejna odsłona serii Trials, gdyby miała być grą akcji. Na pierwszym planie są tutaj bowiem motocykle, którymi będzie można wykonywać rozmaite ewolucje, ale posłużą one także za broń w walce ze wspomnianymi złombotami.

Polski miks gatunkowy został doceniony już podczas kilku konkursów, a o jego jakości każdy zainteresowany będzie mógł przekonać się już 7 października – tego dnia odbędzie się premiera Steel Rats na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Czy warto mieć ten tytuł na radarze? Na to pytanie oczywiście każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Dla ułatwienia możecie rzucić okiem na poniższy zwiastun z fragmentami rozgrywki. Dodajmy tylko na koniec, że cena gry wyniesie 19,99 euro.

Źródło: Gematsu, Tate Multimedia

Komentarze

  • PITUCH1, #

    Ghost Rider ? :P

  • Shifted92, #

    wersja mocno budżetowa...

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.