3 stycznia 2019, Wojciech Kulik

Park rozrywki dla fanów Gwiezdnych wojen

Kategoria: Ciekawostki, Tematyka: Star Wars Disney

Star Wars: Galaxy’s Edge to specjalna strefa w parkach rozrywki Disneya, która w całości zostanie poświęcona temu wyśmienitemu uniwersum. Dla fanów – coś niezwykłego!

Disneylandy to wyjątkowe miejsca, w których niezależnie od wieku można świetnie się bawić w otoczeniu bohaterów i krajobrazów z ulubionych produkcji tej wytwórni. Na tegoroczne lato zaplanowana została kolejna ciekawostka i będzie to nie lada gratka dla miłośników Gwiezdnych wojen. Konkretnie – Star Wars: Galaxy’s Edge, czyli specjalna strefa poświęcona w całości tej jednej z najznakomitszych marek science fiction.

W strefie o powierzchni niemal 6 hektarów na fanów Gwiezdnych wojen czekać będą wiernie odtworzone elementy z uniwersum oraz – przede wszystkim – dwie wyjątkowe atrakcje. Millennium Falcon: Smugglers Run zaprosi odwiedzających do wnętrza kokpitu Sokoła Millennium, a Star Wars: Rise of the Resistance zaprezentuje emocjonującą kosmiczną bitwę. Jednej i drugiej możemy przyjrzeć się na niedługim klipie opublikowanym na kanale Disneya:

Latem strefa Star Wars: Galaxy’s Edge zostanie otworzona w kalifornijskim Disneylandzie, a jesienią w parku Disney’s Hollywood Studios na Florydzie. Jeśli więc będziecie wtedy akurat w pobliżu, a Gwiezdne wojny są wam bliskie, to poważnie powinniście zastanowić się, czy nie warto wpaść tam przynajmniej na chwilkę (choć na chwilce pewnie się nie skończy). Niestety na razie nie wiadomo, czy atrakcje trafią też do innych parków, choć plan rozwoju jest już ponoć rozpisany.

Źródło: Disney, Fox 13 News

Komentarze

  • noizebeat, #

    Czekam na park rozrywki 'Śródziemie' Tolkiena.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.