11 kwietnia 2017, Wojciech Kulik

Śródziemie: Cień Wojny - tak wygląda w 4K

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Warner Bros Gameplay Monolith Productions gra akcji, Producenci: Warner Bros Monolith Productions

Do premiery gry Śródziemie: Cień Wojny pozostało trochę czasu, ale już teraz jest gorąco. Choć do najlepszych może brakować, na pewno będzie ładnie.

Talion już pod koniec sierpnia powrócić ma w bardziej rozbudowanej, bardziej wciągającej i ładniejszej opowieści. Co nieco na ten temat mogliśmy zobaczyć na 16-minutowym zapisie rozgrywki z ubiegłego miesiąca, ale teraz IGN serwuje nam materiał z gry Śródziemie: Cień Wojny w rozdzielczości 4K.

Śródziemie: Cień Wojny to kontynuacja całkiem udanego Cienia Mordoru, która – jeśli zaufamy producentowi – rozszerzać ma każdy aspekt gry od świata i opowieści, po główny rdzeń rozgrywki i systemy RPG. Najnowszy filmik trochę to przybliża, ale przede wszystkim przedstawia walory wizualne nowego dzieła Monolith Productions. 

Na pecetach (a gra wyląduje też na Xbox One i PlayStation 4) otrzymać mamy rozdzielczość 4K, ładniejsze tekstury i animacje oraz ogólnie rzecz ujmując lepszą grafikę. Docenić mamy to zarówno podczas eksploracji otwartego świata, jak i w trakcie pojedynków. Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak będzie to wyglądać, rzućcie okiem na materiał poniżej:

Źródło: IGN

Komentarze

  • kitamo, #

    Co oznacza lepszą animację ? Tzn będzie inna czy raczej chodzi o efekty z GW ?

  • Halidar, #

    A dla czego podczas walki postacie nie rzucają cienia?

  • Tommistrz, #

    Bo to gra RPG z otwartym światem? Nie jest to liniowy akcyjniak, w którym wszystko jest dopracowane na ostatni guzik, jest to nie do zrobienia.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.