21 kwietnia 2017, Wojciech Kulik

Śródziemie: Cień Wojny - poznaj umiejętności skrytobójcy

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Gameplay Monolith Productions gra akcji, Producenci: Monolith Productions

Nowy zapis rozgrywki z gry Śródziemie: Cień Wojny pozwala przyjrzeć się umiejętnościom specjalnym naszego protagonisty, Taliona.

Śródziemie: Cień Wojny to bezpośrednia kontynuacja wydanego trzy lata temu Cienia Mordoru. Skoro kontynuacja, to i nasz bohater musiał posiąść dodatkowe umiejętności. Nowy materiał jest tego doskonałym potwierdzeniem.

Ekipa IGN opublikowała filmik, na którym przedstawia drzewko umiejętności „Predatora”, z którego skorzystamy podczas rozgrywki. Talion nauczył się między innymi skakać po budynkach oraz zatruwać krew przeciwników i wodę w ich wioskach. Znacznie lepiej układa się także jego współpraca z Celebrimborem.

„Predator” najbardziej spodoba się skrytobójcom, czyli tym, którzy lubią eliminować oponentów w niecodzienny sposób, ale też bez robienia zbędnego szumu. Dobrze widzieć, że tym razem będzie dużo więcej możliwości.

Jeśli nic się nie zmieni, gra Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje 25 sierpnia 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jeszcze nie widzieliście, koniecznie zobaczcie 16-minutową prezentację rozgrywki i wideo przedstawiające grę w 4K.

Źródło: IGN

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap