19 maja 2017, Wojciech Kulik

Spotify Premium - 3 miesiące za 99 groszy

Kategoria: Ciekawostki Internet, Tematyka: Spotify Strumieniowanie muzyki

Wystartowała świetna promocja dla osób, które chcą sprawdzić, czy usługa Spotify Premium jest warta wydawania pieniędzy.

Jeżeli do tej pory wciąż nie skorzystaliście z oferty Spotify Premium, ale nie dlatego, że nie chcieliście, tylko czekaliście, aż pojawi się jakaś ciekawa promocja to… właśnie się doczekaliście.

Chcąc zachęcić niezdecydowanych do wypróbowania usługi Spotify Premium, szwedzka firma raz jeszcze uruchomiła promocję, dzięki której możemy kupić 3-miesięczny abonament za symboliczne 99 groszy. 

Po upływie 3 miesięcy wysokość abonamentu to 19,99 zł za każdy miesiąc. Oczywiście jeśli nie będziecie zainteresowani takim rozwiązaniem, możecie w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji Premium.

Jeżeli chcecie sprawdzić Spotify Premium na 3 miesiące za złotówkę bez grosza, odwiedźcie stronę promocyjną. Macie miesiąc, by się zdecydować – oferta kończy się 27 czerwca bieżącego roku.

Oczywiście z oferty tej skorzystać mogą wyłącznie nowi użytkownicy. Jeżeli kiedykolwiek korzystaliście już ze Spotify Premium (na przykład w ramach innej tego typu akcji), to promocja nie jest dla was.

Dodajmy, że Spotify Premium to możliwość nieograniczonego słuchania muzyki bez reklam z bazy, w której znajduje się ponad 30 milionów utworów reprezentujących różnorakie gatunki.

Źródło: Spotify

Komentarze

 • AndreoKomp, #

  Chętnie bym skorzystał z tej promocji, ale mam pytanie do osób obeznanych w temacie. Jak wygląda sprawa kontrowersyjnego regulaminu Spotify? Firma zmieniła go czy pozostał w niezmienionej formie, a sprawa po prostu ucichła i teraz każdy godzi się na ich warunki jak by nigdy nic?

 • detazu, #

  Jestem nowy w temacie. Co było nie tak z ich regulaminem?

 • AndreoKomp, #

  Akceptując regulamin Spotify zezwalałeś na pełny dostęp do zdjęć, kontaktów i mikrofonu. Mało tego w regulaminie była informacja, że Spotify "pewne informacje" będzie wymieniać i podawać stronom trzecim. Chciałem przetestować tą usługę, ale ze względu na ten regulamin zrezygnowałem.
  Więcej tutaj:
  http://www.benchmar...a-prywatnosci.html

 • detazu, #

  Weźcie wywalcie tą dziwną blokadę na adblocka! Nie mam adblocka a mi to blokuje edycję komentarzy. Naprawcie to!

 • Mizuiro, #

  Google Play Music daje 4 miesiące za darmo.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.