12 sierpnia 2017, Mateusz Tomczak

Sporo krwi na nowym materiale z Dishonored: Death of the Outsider

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Arkane Studios Gameplay Bethesda gra akcji, Producenci: Bethesda

Nowa grywalna bohaterka nie będzie raczej przebierać w środkach. Dishonored: Death of the Outsider zadowoli fanów serii.

Kilka dni temu dokładnie wyjaśniono nam, czym jest Dishonored: Death of the Outsider. Teraz możemy rzucić okiem na materiał wideo prezentujący fragmenty rozgrywki.

A ta znów będzie brutalna i liczyć trzeba się ze sporym rozlewem krwi. Nowa grywalna bohaterka nie będzie raczej przebierać w środkach, a dla graczy znających już tę serię miłym akcentem mogą być nowe nadprzyrodzone moce, a także niedostępne wcześniej gadżety.

Warto jednak dodać, że i tutaj przewidziano alternatywną wizję zabawy. Rozbudowane aspekty skradankowe pozwolić mają niepostrzeżenie przekraść się przez świat i uniknąć eliminacji kolejnych oponentów.

„Po wydarzeniach przedstawionych w Dishonored 2 wydaje się, że Billie Lurk i jej były mentor, Daud, wreszcie mogą zaznać chwili spokoju. Jednak nad Cesarstwo Wysp nadciąga kolejna burza. W pierwszej samodzielnej przygodzie dla wielokrotnie nagradzanej serii Dishonored Billie odegra kluczową rolę w krwawym starciu przeciw czarnookiemu draniowi – Odmieńcowi. Była zawodowa zabójczyni przyjmuje ostatnie zlecenie i próbuje dokonać zabójstwa niemożliwego – oblicze cesarstwa zmieni się na zawsze. Zobacz, jak Dishonored: Death of the Outsider wygląda w akcji w tym zwiastunie rozgrywki.”


Premiera Dishonored: Death of the Outsider planowana jest na 15 września. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Bethesda

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.