2 stycznia 2019, Mateusz Tomczak

Sony potwierdza obecność na CES 2019

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: SONY Sony Xperia CES 2019, Producenci: SONY

Nieoficjalne doniesienia mówią nam o tym, aby spodziewać się smartfonów ze średniej i niższej półki. Konferencja prasowa Sony odbędzie się 7 stycznia.

Nowy rok bardzo szybko przyniesie nam pierwszą, dużą branżową imprezę. Już za kilka dni wystartują targi CES 2019, na których pojawi się między innymi Sony.

Trudno mówić o większym zaskoczeniu, ponieważ japoński producent od lat pozostaje wierny targom odbywającym się w Las Vegas. Jako jeden z nielicznych systematycznie prezentuje na nich nowe smartfony i wydaje się, że tym razem nie będzie inaczej.

Nieoficjalne doniesienia mówią nam o tym, aby spodziewać się smartfonów ze średniej i niższej półki. Najbardziej prawdopodobne wydaje się pojawienie modeli z serii Xperia XA3, na temat których pierwsze informacje pojawiły się już jakiś czas temu, a także Xperii L3.

Konferencja prasowa Sony odbędzie się 7 stycznia. Zwiedzający targi będą mogli zaglądać na stoiska japońskiego producenta od 8 stycznia. Można być pewnym, że pojawią się na nich nie tylko smartfony.

Sony CES 2019

Źródło: phonearena

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap