26 lutego 2018, Wojciech Kulik

Son Goku w Grand Theft Auto V - zwariowany mod do GTA

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Grand Theft Auto Gameplay Modyfikacje

JulioNIB wpadł na pomysł, by wprowadzić odrobinę Dragon Balla do świata gry Grand Theft Auto V. Efekt, jaki udało się osiągnąć, naprawdę może się podobać – szczególnie tym, którzy lubią zwariowane mody.

Grand Theft Auto V jest jedną z ulubionych gier moderów. Jeden z nich – JulioNIB – stworzył bardzo ciekawą modyfikację, dzięki której naszym protagonistą jest nikt inny jak sam Son Goku.

JulioNIB ma już na sowim koncie mody zainspirowane Hulkiem, Ghost Riderem, Iron Manem i Crysisem. Teraz postanowił wprowadzić do świata gry GTA V odrobinę Dragon Balla w postaci głównego bohatera, którym jest Son Goku i specjalnych mocy, takich jak Kamehame-Ha i Genki-Dama. 

Brzmi to jak szaleństwo i słowo to bardzo dobrze opisuje to, z czym mamy do czynienia w Grand Theft Auto V po zainstalowaniu tego moda. Zresztą wystarczy spojrzeć na fragment rozgrywki opublikowany na kanale GTA X Scripting, by przekonać się, że może to dawać naprawdę sporo frajdy:

GTA V Dragon Ball mod na wideo

Modyfikacja została wyceniona na 2 dolary. Tymczasem przypominamy, że niedawno światło dzienne ujrzała gra Dragon Ball FighterZ, którą w naszej recenzji nazwaliśmy „gratką dla fanów bijatyk i anime”.

Źródło: Dark Side of Gaming, GTA X Scripting

Komentarze

 • belineaenter, #

  Mogli by xenoversa calego dac ale wypasik

 • edymion, #

  Tak, ja. Akurat w nocy zainstalowałem :)

 • Smuga, #

  Nienawidzę tych debilnych komentarzy "ktoś jeszcze w to gra". Nie wiem jakim trzeba być nadętym burakiem i snobem aby w ogóle coś takiego wypluć z siebie. Jeśli gra jest świetna/ponadczasowa to grać można w nią przez całe lata. A nie jak typowy szczyl z gimnazjum czy leniwy studencina bez obowiązków (wiem to z własnej autopsji) posiedzieć przez kilkanaście godzin dziennie pierwszy tydzień, a potem chodzić i bredzić głupoty opowiadając normalnym ludziom którzy mają pracę, dzieci, krótko - OBOWIĄZKI, jak to oni "mogą dalej w to grać". Nie wiem, może to ciebie nie dotyczy tylko jesteś po prostu przygłupi, kto tam wie.

 • kosq83, #

  Kolego mój miły - no jakbym prozę życia tutaj czytał. Sam wiedźmina 3 jeszcze męczę. Już nawet nie pamiętam ocb w wątku głównym, gram z partyzanta - jak się wkręce to coś się właśnie dzieje i nie ma jak grać. Ah... GTA też kiedyś ogram :)

 • freezoid, #

  zły dzień?

 • mutissj, #

  Kupiłem oryginalne GTAV za 150 zł i żałuje, tu nie chodzi o zawartość gry.

  przez te chore i częste aktualizacje ciągle start gry się psuje i gra się nie chce włączyć, patola totalna.


 • Smuga, #

  Tu racja - kiedy bym nie chciał włączyć gry (dosłownie - ZAWSZE) to jest jakaś durna aktualizacja do pobrania. A ja tylko singla chcę wtedy odpalić...

 • Silver, #

  Ubaw lepszy niż czołgiem

 • kubito, #

  https://www.g2a.com/r/swietne-gry-za-40-zl

 • wasptak, #

  Fajne animacje - czasy Amigi się przypominają - poziom Golden Axe :D

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap